Монтаждау панелі 275х600мм FORMAT IEK

11 421 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-MP-0275-060
Жіберу 03 мамыр 2026Шкафтың ішіне әртүрлі электр жабдықтарын орналастыруға арналған.

Артықшылықтары
- Корпустың ішіне ауыр техниканы орнатуға мүмкіндік береді.
- Корпус ішіндегі элементтерді секциялауды жүзеге асырады.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толығымен симметриялы профиль панельдер мен есіктерді кез келген бүйірлік жазықтықта орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастырмалы-жиналмалы конструкив – монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы
• Корпустарды ыңғайлы қондыру
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділік
• Біріздендірілген бекітпе
• Максималды секциялаумен күрделіліктің жоғары деңгейін құрастыру – 3в 4000 А дейін және 4в 6300 А дейін
• Жоғары көтергіштік қабілеті. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларда) – 1600 кг
• Бір-бірін алмастыратын әмбебап керек-жарақтар
• Боялмаған элементтерде коррозияға қарсы арнайы жабын бар – алюминий тотығы (Al-Zn)
• Еуропалық сертификаттар
IEK GROUP инженерлері FORMAT® электротехникалық шкафтарын әмбебап етіп жасады. Оларға ауа, құйма және модульдік автоматты ажыратқыштарды орнатуға болады.
Жобалаушыларға көмек ретінде
FORMAT® электротехникалық шкафтар мен аксессуарлардың барлық ассортименті бойынша аксессуарларды жобалауға және таңдауға көмектесетін конфигуратор әзірленді.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толығымен симметриялы профиль панельдер мен есіктерді кез келген бүйірлік жазықтықта орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастырмалы-жиналмалы конструкив – монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы
• Корпустарды ыңғайлы қондыру
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділік
• Біріздендірілген бекітпе
• Максималды секциялаумен күрделіліктің жоғары деңгейін құрастыру – 3в 4000 А дейін және 4в 6300 А дейін
• Жоғары көтергіштік қабілеті. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларда) – 1600 кг
• Бір-бірін алмастыратын әмбебап керек-жарақтар
• Боялмаған элементтерде коррозияға қарсы арнайы жабын бар – алюминий тотығы (Al-Zn)
• Еуропалық сертификаттар

Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 275 |
| Ені, мм | 506 |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Тесілген | Жоқ |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырышпен қапталған |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| 19 дюймдік монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 506 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 175 мм |
| Салмақ | 1.67 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аксессуар түрі | Монтаждау панелі |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
- Бағасы: 11 421 ₸
- Қаптау тәсілі: Жинақтау: Монтаждық панель - 1 дана. Орнатуға арналған жабдықтар бөлек сатып алынады.




