Тарату панелі №3 ЩО70-4-06- 2У2 1000А IP54 FORMAT отх.4хВА88 шина мыс

1 336 335 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHCO-7040100-03
Жіберу 13 мамыр 2026SCHO70 тарату панелі кернеуі 400/230 В айнымалы ток жиілігі 50 Гц, жерге тұйықталған бейтарап, қашықтан, автоматтандырылған және қолмен басқарылатын, басқарылатын, дабыл қағатын және жабдықты қысқа тұйықталу токтары мен шамадан тыс жүктемелерден қорғайтын, адамдарды электр тогының соғуынан қорғайтын желілерде электр энергиясын қабылдауға және таратуға арналған. .
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Композиттік пластиктен жасалған заманауи сақтандырғыш ұстағыштары қолданылады, сенімді және пайдалану оңай.
- Шкаф сақтандырғыштарды алып тастауға арналған тұтқамен жабдықталған
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Шина көпірі 3L | Мыс шинасы М1Т 10х80х4000мм 1900А | |
| N/PE шина көпірі | Мыс шинасы М1Т 10х80х4000мм 1900А | |
| Ғимарат | 1 | |
| Бүйірлік панельдер | опция | |
| Ірге | 100мм | |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
|
Коммутация және қорғаныс аппараттары кететін топтардың |
Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 200А 35кА MASTER IEK |
1 2 1 |
| Кернеудің болуын индикациялау | ||
| Импульстік асқын кернеуді шектегіштер | ||
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | ||
| Амперметр | ||
| Вольтметр | ||
| Қорғаныс және операциялық панельдер | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Толық тарату құрылғысы |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
- Бағасы: 1 336 335 ₸


