Кернеу релесі EASY9 1Р+N 40А 230В Schneider Electric

23 200,38 ₸
- Бар
- Коды:EZ9C1240
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кернеу релесі кеңінен қолданылатын жабдықты (электронды құрылғылар, теледидарлар, компьютерлер, тұрмыстық техника және т.б.) электр желісінің тұрақсыз жұмыс жағдайынан туындаған кернеудің жоғарылауынан немесе төмендеуінен қорғайды.
Жаңа жарықдиодты индикатор: IEC 60073 стандартына сәйкес.
Техникалық сипаттамалар
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Жарықдиодты түс | Қызыл |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Номиналды ток | 40 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 195 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 275 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Серия | EASY9 |
- Бағасы: 23 200,38 ₸

