Тарату пункті ЩС2 ПР8503-1352 160А 35кА 400/230В IP54 мыс IEK

186 090 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-PTRS-8503135200-03
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тарату пункттері ПР8503 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық түрде қосылу схемасы сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 7 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) | 120 мм-ге дейін енгізу аппаратының терминалдарына қосу |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | IEK DIN-рельсіндегі РБД-160А тарату блогы 70 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | IEK DIN-рельсіндегі РБД-160А тарату блогы 70 мм-ге дейін |
| Аспалы корпус | Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) У2 IP54 IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі, Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта, Тығыздамалар PG IP54 |
| Кіріспе аппарат | Автоматический выключатель ВА88-35 3Р 160А 35кА MASTER IEK |
| Ток өткізгіш шина | Мыс шинасы М1Т 3х15мм |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Шығатын шиналар N/PE | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 2х15 L+PEN IEK |
| Ашық ток өткізгіш бөлшектерге арналған қорғаныс панелі | плексиглас |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА88 МАСТЕР ХЭК, ВА47-100 10кА КАРАТЭК, ВА47-29 4.5кА КАРАТЭК |
| Кететін авт.ажыратқыштар 1Р 4.5кАхар-ка С | 8 |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 4.5кАхар-ка С | 5 |
| Кететін авт.ажыратқыштар 1Р 10кА харкак С | 1 |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 10кА харкак С | 2 |
- Бағасы: 186 090 ₸










