АВДТ 32ML (18мм) А типті дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы В16 30мА KARAT IEK

15 573 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVD12-1-016-B-030-A
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір модульді дизайндағы (18 мм) бір фазалы желілерге арналған AVDT32ML дифференциалдық ток ажыратқыштары электр қондырғыларының оқшаулауы зақымдалған жағдайда адамды электр тогының соғуынан қорғауға, сондай-ақ кернеуі 230 В және айнымалы ток желілеріндегі шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауға арналған. жиілігі 50 Гц.




АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Бір модульді орындау. Ені - 18 мм.
- Коммутациялық мүмкіндіктің жоғары шегі - 6000А.
- Сынақ тізбегінің арнайы әзірленген қосылу схемасы.
- Тізбекте токтың тұрақты құрамдас бөлігі болған кезде жерге тұйықталудан қорғау.
- Ыңғайлы монтаждау/бөлшектеу.
- Жүктемені жоғарыдан да, төменнен де қосу мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 16 |
| Полюстер саны | 2 |
| Номин ағып кету тогы, А | 0,03 |
| Ағып кету тогының түрі | A |
| Ажырату қабілеті, кА | 6.0 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | B |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Пайдалану температурасы, °C | -40...50 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1 |
| Электрлік тозуға төзімділік, С-О | ≥ 6000 |
| Асқын кернеуден қорғау | Иә |
| МЕМСТ IEC 61140 бойынша қорғау сыныбы | 0 |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 6 |
| Механикалық тозуға төзімділік, В-О циклдері | ≥ 15000 |
| Түйіспелі қысқыштардың бұрандаларын тарту сәті, нм | 1 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Иә |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 4 |
| Номин неткл дифференциалдық ток, мА | 0,5IΔn |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 6 |
| IEC 60947-2, ғА бойынша ажырату қабілеті | 6 |
| IEC 61009-1 бойынша ажырату қабілеті, А | 6000 |
| Бейтараптықты өшіру | Иә |
| Жұмыс режимі | Ұзақ мерзімді |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 6 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 15000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | А |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 15 573 ₸



