ЩАП-33 40А 400В IP31 резервін автоматты енгізу қалқаны екі кірісті IEK контакторлары

103 447 ₸
- Бар
- Коды:SHAP-33
ЩАП типті АВР қалқаны негізгі қоректендіру көзі жоғалған кезде қуат электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Құрылымдық жағынан қалқандар аспалы металл корпустарда шығарылады.
Электрмен жабдықтау схемасы: екі кіріс (негізгі/резервтік) - бір тұтынушы.
Қарсы қосуды электронды және механикалық блоктау.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu|Ai) | енгізу аппараттарының терминалдарына 25 мм-ге дейінгі екі кіріс | 6 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Cu|Ai) | 10 мм-ге дейін | 2 |
| Аспалы корпус |
Корпус металл ШМП-2-0 (500х400х220мм) IP31 IEK |
|
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппараттар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3P 40A 4.5кА х-ка C |
2 |
| АДБ блогы |
Фазаларды бақылау релесі ORF 06 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK |
1 2 1 |
| Тұтынушыны қосу терминалдары | КВИ-10мм2 сұр IEK бұрандалы терминал | 3 |
| Индикация | "НЕГІЗГІ" "РЕЗЕРВ" шамы | 2 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ | |
| Қорғаныс панельдері | талап етілмейді |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 103 447 ₸







