ШУ3352-31 40А 400В IP54 резервінің авариялық енгізу қалқаны үш кірісті іске қосу ДГУ IEK

238 690 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHU-33523100-03
Жіберу 06 сәуір 2026ШУ типті резервтік кірісті автоматты түрде қосу құрылғысы қалыпты қуат параметрлері ауытқыған кезде жарықтандыру тізбектері мен қуат жабдықтарын резервтік қуатқа автоматты түрде ауыстыруға арналған, мысалы: фазаның үзілуі, жұмыс кірісіндегі кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі, фазалық асимметрия.
Желі параметрлерін бақылау - үш кірісте.
Жұмыс режимі - автоматты.
Тікелей қосылатын есептеу құрылғыларына арналған екі орын.
Электрмен жабдықтау схемасы: үш кіріс (негізгі/резервтік/генератор) - бір тұтынушы.
Негізгі енгізудің басымдығы - бірінші енгізу.
Қарсы қосуды электронды және механикалық блоктау.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu|Ai) | кіріспе аппараттардың клеммаларына 25 мм-ге дейін | 9 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Cu|Ai) |
1 1 |
|
| Аспалы корпус | Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) У2 IP54 IEK | 1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 40А 4.5кА С IEK | 3 |
| АДБ блогы |
Аралық реле РЭК78/3(MY3) 5А 220В АС IEK Фазаларды бақылау релесі ORF 06 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK Контактор КМИ-35012 50А 230В/АС3 1НО АДБ STANDART IEK ДГҚ іске қосылуымен |
1 2 2 1 |
| Тұтынушыны қосу терминалдары | КВИ-10мм2 сұр IEK бұрандалы терминал | 3 |
| Жұмыстың индикациясы | шамдар "НЕГІЗГІ" "РЕЗЕРВ" "ГЕНЕРАТОР" | 3 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | көзделмеген | |
| Қорғаныс панельдері | талап етілмейді |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 3 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 3-1 |
- Бағасы: 238 690 ₸








