РУСМ5110-4374-33, 220 А, 110 кВт, 10 кА, 400 В, жеңілдетілген қосу IP54 басқару тартпа

529 940 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-5110437433
Жіберу 29 мамыр 2026РУСМ5000 типті басқару жәшіктері ұзақ уақыт, қысқа мерзімде және автоматты жұмыс істейтін, қуаты 110 кВт-ға дейінгі қысқа тұйықталғыш роторлы асинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоактивттеуші бақылау үшін орнатылып жатыр қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғау дәрежесімен жасалады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индексіне байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен-қосқыштар.
Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В
Кірмеде фазаларды бақылау релесі орнатылған.
Электродвигательді іске қосу: жұлдыз-үшбұрыш.
Бекітілген түйме – апаттық тоқтау.
Бізбен жұмыс кезіндегі сіздердің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпус оларға керек-жарақтар мен керек-жарақтар коррозияға қарсы төзімділігі жоғары
- Біздің компания ресми болып табылады жиынтықтаушылардың дистрибьюторы аккредиттеуі және өндірушіден ТБК жинауға сертификаты бар.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Заманауи шешімдер мен сенімді аппаратура және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электрондық түрде сұрау салу бойынша ұсынылады.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Биіктігі мм | 1200 |
| Тереңірек. мм | 300 |
| Қорғаныс | Автоматты күш беретін сөндіргіш |
| Климаттық орындау | УХЛ2 |
| Фазалар саны | 3 |
| Фидерлердің саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып қосқышсыз |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Корпустың материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл В | 400 |
| Қалқаншаның тогының номині, А | 220 |
| Көбіктің номині. Гц | 50 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Ені. мм | 700 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 220 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 700 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 529 940 ₸

