Автоматты ажыратқыш NXB-63 3P 3А 6кА C CHINT

5 574,24 ₸
- Бар
- Коды:814166
Сипаттамасы
NXB-63 автоматты ажыратқышы — электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған заманауи модульдік құрылғы.
NXB-63 автоматты ажыратқышы электр тізбектерінің қауіпсіздігі мен сенімділігін қамтамасыз ететін электрмен жабдықтау жүйелеріндегі маңызды элемент болып табылады.
NXB-63 әртүрлі салаларда қолданылады:
- Тұрғын үй объектілері: тұрмыстық электр жүйелерін қорғауға арналған.
- Электр жабдықтарын сенімді қорғауды қамтамасыз ету үшін коммерциялық ғимараттар, кеңселер мен сауда орындары.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар: күрделі электр жүйелері мен жабдықтарын қорғауға арналған.
Артықшылықтары
- Төзімділік: контактілердің электрлік тозуға төзімділігінің 10 000 цикліне есептелген.
- Индикация терезесі контактілердің күйін бақылауға мүмкіндік береді.
- Пайдалану температурасы -35...+70 C сипаттамалардың нашарлауы жоқ.
- Орнатудың қарапайымдылығы: DIN рельсіне жылдам және оңай орнату.
- Сапасы: құрамдас бөліктердің жоғары сапасы және құрастыру сапасын 100% бақылау.
- Халықаралық сертификаттар: халықаралық сапа стандарттарына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
NXB-63 сериясы
Полюстер саны 3
Қорғау дәрежесі IP20
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ) 54х80х78мм
Номиналды ток 3А
Оқшаулаудың номиналды кернеуі 300В
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі 2
Номиналды ажырату қабілеті 6кА
Механикалық тозуға төзімділік 20000 цикл
Ағытпа түрі: термомагниттік
Электрлік тозуға төзімділік10000 цикл
IEC 60898-1 IEC 60947-2 стандарттары
Жиілігі 50...60Гц
Электромагниттік ажырату шегі (*In) 5...10
Токтың түрі AC
Іске қосылу сипаттамасы (ток қисығы) C
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C -35...+70
Номиналды импульстік төзімді кернеу 4кВ
Номиналды кернеуі 400В
Модульдік қашықтықтар санындағы ені 3
Қорғалған полюстер саны 3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 3 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 5 574,24 ₸

