Қатты тегіс құбыр ПНД d=32мм қара (100м/шығанақ) КЭС

150 ₸
- Бар
Сипаттамасы
Тегіс техникалық HDPE құбырлары (төмен қысымды полиэтиленнен жасалған) электр сымдарын төсеу үшін жасырын (стяжкада) әдіспен, сондай-ақ топырақта қолданылады.
Оқшаулау және қуат кабельдерін, ақпараттық және сигналдық желілерді, байланыс желілерін механикалық зақымданудан қорғау үшін қолданылады.
Техникалық сипаттамалар
Түсі: қара
Максималды рұқсат етілген жұмыс температурасы: 130 °C
Материал: төмен қысымды полиэтилен
Сығу кезіндегі беріктік: 350Н
Шығарылған елі: ҚАЗАҚСТАН
Кепілдік мерзімі, жыл: 1
Орташа қызмет ету мерзімі, жылдар: 35
Климаттық орындалуы: У3
Тұтастырғыштың беріктік сыныбы: жеңіл
Қорғау дәрежесі, IP: 55
Жануға төзімділік санаты: ПВ-0
Пайдалану температурасы: -40 +90 °C
Қабырғасының қалыңдығы: 2
Ультракүлгінге төзімділік: Жоқ
Сыртқы диаметрі: 32
Бренд:
Қаз электр жарығы
Номиналды кернеу: 1 кВТ
Иілуге беріктігі: икемді
Ішкі диаметрі: 30мм
Ең аз иілу радиусы: 160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құбыр материалының түрі | Полиэтилен |
| Құбырды қолдану аймағы | Кабельді тарту үшін |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Сыртқы диаметрі | 32 мм |
| Ішкі диаметрі | 30 мм |
| Құбыр қабырғасының қалыңдығы | 2.2 мм |
| Қосылу әдісі | Қонышты |
| Түсі | Қара |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Зонд | Жоқ |
| Химиялық төзімділік | Жоқ |
| Ультракүлгінге төзімділік | Иә |
| Негізгі атрибуттар | |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 м |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Құрылым | Икемді |
| Материал | Төмен қысымды полиэтилен |
| Құбыр түрі | Тегіс |
- Бағасы: 150 ₸

