Авто. өшіру ВА47-29 3Р 40А 4,5кА-ка С GENERICA

1 853,46 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA21-3-040-C-G
Жіберу 13 сәуір 2026Атақты IEK өндірушісі GENERICA модульдік жабдықтарының желісін ұсынады, оның құрамына іске қосу сипаттамалары бар автоматты машиналар кіреді, бұл модель 3 полюсті ықшам ажыратқыш болып табылады. Қолдану саласы көпқабатты үйлер мен қоғамдық ғимараттардың тарату тақталары болып табылады. Ажыратқыштың негізгі қызметі асқын токтар пайда болған кезде тізбектерді автоматты түрде өшіру болып табылады: қысқа тұйықталу немесе шамадан тыс жүктеме токтары. Тиісінше, ол электр желілерін ықтимал қызып кетуден қорғауды қамтамасыз етеді. С типті токты шектейтін құрылғы айнымалы ток желісінің кернеуі 400 вольтқа есептелген. Ол шағын іске қосу токтары бар жүктемелер үшін жарамды. Номиналды ток 40 амперді құрайды. Ажырату мүмкіндігі 4,5 Камперге сәйкес келеді. Бұл жабдық істен шықпай-ақ бірнеше рет өшірілуі мүмкін қысқа тұйықталу тогының күші. Механикалық тозуға төзімділігі 20 мың циклды, коммутациялық – 6 мың циклды құрайды. Сыртынан автомат сапалы полиамидтен жасалған корпусқа салынған. Алдыңғы жағында автоматты қосуды немесе өшіруді жеңілдететін үлкейтілген басқару тетігі бар. PIN шинасы арқылы қосылу мүмкіндігі бар. Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады. Автоматтың габариттік параметрлері: 53,4х81,5х78 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 48 В |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 63 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
- Бағасы: 1 853,46 ₸

