Қуатты автоматты ажыратқыш АЕ2056М-100-80А-10Ін-400AC-У3-КЭАЗ

28 239,12 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:104466
Жалпы өнеркәсіптік мақсаттағы құйылған корпусты ажыратқыштар AE2040M, AE2040, AE2050M, AE2050M1, AE2060M1 үш полюсті нұсқада қол жетімді және 160 А дейінгі жұмыс токтары бар 400 В дейінгі кернеулер үшін жиілігі 50, 60 Гц айнымалы ток тізбектерінде пайдалануға арналған. , қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау үшін, сирек жұмыс істейтін коммутациялар үшін.
МЕМСТ 50030 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.2 КО ТР 004/2011, КО ТР 001/2011.
Артықшылықтары

Кез келген техникалық шешімдерді жүзеге асыру
- 0,6-дан 160 А-ға дейінгі номиналды токтардың толық қатары.
Пайдаланудың қарапайымдылығы
- берілетін токтың номиналды мәнін реттеу мүмкіндігіне байланысты автоматты ажыратқыштың ыңғайлы жұмысы.
Қолданудың кеңейтілген салалары
- дірілге және соққыға төзімділіктің жоғарылауы жағдайында қолдану (MSK-64 бойынша сейсмикалық төзімділік 9 балл);
- АЭС лицензиясымен расталған АЭС электр жабдықтарын қорғау;
- пайдаланудың қатал жағдайларында қолдану мүмкіндігі, ҚҚҚ климаттық орындалуы.

Техникалық сипаттамалар
ETIM сипаттамалары
- ETIM санаты: Қуатты ажыратқыш
Жіктеу
- Негізгі орнату нүктесі: иә
- Қабылдау түрі: ТББ
Өлшемдері мен материалдары
- Бұйымның габариттері: Ені (мм): 75
- Бұйымның габариттері: Биіктігі (мм): 207
- Бұйымның габариттері: Тереңдігі (мм): 120
Электротехникалық сипаттамалары
- Полюстер саны: 3
- Номиналды ток In (А): 80
- Ток жиілігі (Гц): 50/60
- Токтың түрі: AC
- Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі Ue (V): 400
- Айнымалы токтың шекті коммутациялық мүмкіндігі Icu (ғА): 6
- Қосалқы (еркін) байланыстар: Жоқ
- Жетектің болуы: қолмен
- Қысқа тұйықталу токтарының ағытқыштарын орнату: 10Ін
- Токтың максималды ажыратқыштарын реттеу: жоқ
- Ағытқыштардың түрі: жылулық және электромагниттік
- Номиналды оқшаулау кернеуі Ui (V): 400
- Номиналды импульстік кернеу Uimp (кВ): 6
- Номиналды жұмыс істейтін ең үлкен ажырату қабілеті Ics (% Icu): 75
- Номиналды үздіксіз ток Iu (А): 80
- 400АС (кА) кезіндегі Icu айнымалы токтың шекті коммутациялық қабілеті: 6
Монтаждау сипаттамалары
- Бекіту (монтаждау) тәсілі: бұранда
- Сыртқы өткізгіштерді жалғау: алдыңғы
- Макс. қосылатын сымдардың қимасы (мм2): 35
- Қосымша құрылғыларды өздігінен қосу мүмкіндігі: жоқ
- Орнату тәсілі: панельде бекіткіші бар стационарлық
Пайдалану сипаттамалары
- Климаттық орындалуы және орналасу санаты: У3
- Қорғау дәрежесі (IP): IP00
- Селективтілігі бойынша қолдану санаты: селективті емес
Қосымша мүмкіндіктер
- Ресейлік стандарт (МЕМСТ, ТУ): МЕМСТ Р 50030.2, ТУ3422-027-05758109-2007
- Қосымша жабдықтар: Жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КЭАЗ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 80 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Биіктігі | 207 мм |
| Ені | 75 мм |
- Бағасы: 28 239,12 ₸

