Қол батырмалы іске қосқыш ПРК64-25 In=25A Ir=16-25A 660В IEK

35 753 ₸
- Бар
- Коды:DMS22-25
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK брендінің PRK-64 сериялы стартерлері үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан және толық емес фазалық жұмыс режимдерінен басқаруға және қорғауға арналған. Бірнеше функцияларды біріктіреді: "Қозғалтқышты автоматты түрде қорғау" функциялары және қолмен іске қосу функциялары. Өнеркәсіптік объектілерде, ауыл шаруашылығында, құрылыста қолданылады. Сондай-ақ, жеке электр қозғалтқыштарын жергілікті басқару үшін, тұрғын үйлер мен әкімшілік ғимараттарды автоматтандыру үшін пайдалануға болады. АС-3 қолдану санаты.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жылу релесі | Иә |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 4 А |
| Максималды қуат | 1.5 кВт |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қосу/өшіру түймесі | Иә |
| Тоқтату батырмасы | Иә |
| Қосу батырмасы | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Биіктігі | 91 мм |
| Ені | 45 мм |
- Бағасы: 35 753 ₸

