Екі кіріске арналған енгізу-тарату шкафы ВРУ1-21-10А-3715 400А 50кА 400/230В IP31 сыртқы 6 гр.IEK желілері

468 425 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-1211037-U3
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1-21-10 кіріспе және тарату шкафтары кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы токтың 50 Гц жиіліктегі электр энергиясын жерге тұйықталған бейтарап желілерде қабылдауға, таратуға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталу кезінде шығатын топтық желілерді қорғауға арналған. .
Электр қабылдағыштардың екінші санаты - электр қабылдағыштар екі тәуелсіз желі бойынша жабдықталады.
Электрмен жабдықтаудағы үзіліске кезекші персоналдың немесе далалық жедел бригаданың резервтік қуатты қосуы үшін қажетті уақытқа рұқсат етіледі.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны | |
| Кіріспе қысқыштар 2х3L (Al/Cu) | кіріспе ажыратқыштың терминалдарына 240 мм-ге дейін | 6 | |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) | 185 мм-ге дейін IEK DIN-рельсіндегі РБД-400А тарату блогы | 2 | |
| Ғимарат |
|
1 | |
| Бүйірлік панельдер | жиынтықта (алынбайтын) | ||
| Ірге | жиынтықта | ||
| Кабельді жеткізу | төменгі, щеткалы кабель кірісі | ||
| Кіріспе панелі |
Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-37А70220 400А IEK екі енгізуге арналған Балқытылатын ендірме ұстағыш RT36-2-400 габариті 2 400А CHINT Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-2-400 габариті 2 400А CHINT |
1 3 3 |
|
| Кернеудің болуын индикациялау | екі кірістегі кіріспе ажыратқышқа дейін | 2 | |
| Есепке алу панелі |
Ток трансформаторлары 400/5 дәлдік класы 0,5 Есепке алу аспабына арналған орын (шкафтың ішінде) |
3 1 |
|
| Импульстік кернеуді шектеу | Импульстік асқын кернеулерді шектегіш ОПС1-С 1Р 10/40кА 230В | 3 | |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40 | ||
|
Тарату панелі |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА С IEK |
1 3 2 |
|
| Шығатын N/PE шиналары (Al/Cu) | IEK DIN-рельсіндегі РБД-400А тарату блогы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 468 425 ₸







