ВФИ сүзгісі бар желдеткіш 380 м3/сағ IP55 IEK

35 462 ₸
- Бар
- Коды:YVR10-380-55
Сүзгісі бар желдеткіштер электрлік шкафтардың ішіндегі белсенді жабдықты ауамен салқындатуға арналған. Жасалған ауа ағыны жоғары қыздырылған аймақтардың пайда болуына жол бермейді және электр компоненттерін қызып кетуден қорғайды.
Ауыстырылатын сүзгінің болуы шкафтың ішіне шаң мен ылғалдың енуіне жол бермейді, кем дегенде IP55 қорғаныс дәрежесін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Температура реттегішімен бірге орнатылған кезде ол шкаф ішіндегі оңтайлы климаттық жағдайларды қамтамасыз ету және орнатылған жабдықтың тұрақты жұмысын ұйымдастыру үшін қолданылады.
Атмосфералық және температуралық әсерлерге, сондай-ақ УК-сәулеленуге төзімділігі жоғары.
Жиілігі 50 Гц және кернеуі 230 В дейінгі айнымалы токтың электр жабдықтарында пайдалануға болады. Прогрессивті ауа беру жүйесі техникалық қызмет көрсету мен орнатудың қарапайымдылығын сақтай отырып, желдеткішті өте тыныш етеді. Ауаның бағытын осьтік желдеткішті айналдыру арқылы оңай өзгертуге болады.
Артықшылықтары
- Корпустың сыртына шығып тұратын төмендетілген сыртқы габариттер
- Прогрессивті ауа беру жүйесі шудың төмен деңгейімен үйлеседі
- Атмосфералық және температуралық әсерлерге, сондай-ақ УК-сәулеленуге жоғары төзімділікпен
- Жинақылық және эстетичность кезінде шағын монтаждау тереңдігі
- Тиімділікті сақтай отырып, шкафтарды салқындату үшін оңтайлы және тиімді шешім
- Ыңғайлы қызмет көрсету және монтаждау кезіндегі функционалдық конструкция
- Сүзгі ортасының оңтайлы өткізу қабілеті
- Сүзгі ортасын ауыстырудың қарапайымдылығы
Конструкция ерекшеліктері
Функционалдығы артқан қорғаныс торы тігінен құлайтын су тамшыларынан және шаңнан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді, сүзгі материалының ластану қарқындылығын төмендетеді.
Салқындатқыш ауаны беру бағытын желдеткішті бұру арқылы оңай өзгертуге болады.
Өздігінен жабысатын тығыздағыш пен G4 класындағы сүзгі материалы арқылы шкафтың ішіне су мен шаңның түсуін тиімді болдырмайды
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды қуаты, Вт | 51 |
| Сүзгісі бар желдеткіштің өнімділігі, м3 сағ | 305 |
| Ені, мм | 254 |
| Биіктігі, мм | 254 |
| Сүзгімен бірге | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP55 |
| Монтаждау түрі | Тұтқаларға орнату |
| Жиілігі 50 Гц токтың өзгеруі кезіндегі жұмыс кернеуі, В | 230 |
| Алмалы-салмалы желдеткіш - жылжымалы | Жоқ |
| Сүзгісі бар желдеткіштің салмағы, кг | 1,88 |
| Қабырғаға салынған | Жоқ |
| Тереңдігі, мм | 124 |
| МЕМСТ Р ЕН 779 бойынша сүзгі сыныбы | G4 |
| Климаттық орындалуы | У2.1 |
| Желдеткіштер саны | 1 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Көлемдік ауа шығыны арнасыз беру, м3 сағ | 380 |
| 19 дюймдік тіректі орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат, Вт | 81 |
| Ажыратқышы бар | Жоқ |
| Термостатпен бірге | Жоқ |
| Пайдалану температурасы, °C | -50...70 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Шкафтың жоғарғы қақпағына орнатылады | Жоқ |
| Түсі | Сұр |
| Айналымдық | Иә |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Ақ |
| Компоненттің түрі | Сүзгі |
| Негізгі атрибуттар | |
| Берілетін ауаның көлемі | 380 м3/сағ |
| IP қорғау дәрежесі | 55 IP |
| Габариттік өлшемдер | |
| Биіктігі | 254 мм |
| Ені | 254 мм |
| Тереңдігі | 124 мм |
- Бағасы: 35 462 ₸


