Клемма пружинная КПИ 2в-2.5мм2 31А 800В красная IEK

235 ₸
- Бар
- Коды:YZN11-002-K04
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Серіппелі терминал электрлік шкафтардың ішіндегі реттелген тарату жүйелеріндегі әртүрлі қималардың өткізгіштерін тұрақты, қауіпсіз және ықшам қосуға арналған. Фазалық, нөлдік және қорғаныс өткізгіштерін бекіту үшін қолданылады. Серіппелі қысқыш жүйесін пайдалану өткізгіштерді қосу процесін мүмкіндігінше қарапайым және жылдам етуге мүмкіндік береді. DIN-рельске орнатылады.
Номиналды қиманың өткізгіштерін кабель ұштарымен де, алдын ала дайындықсыз да қосуға болады.
Оқшаулағыш корпус агрессивті орта мен температураның әсеріне жоғары төзімділікке ие серпімді және соққыға төзімді отқа төзімді полиамидтен жасалған.
Қосымша керек-жарақтардың кең жиынтығы: тығындар, таңбалау тақталары, секіргіштер.

Артықшылықтары
- Серіппелі қысқыш сенімді газ өткізбейтін қосылымды, жақсартылған дірілге төзімділікті және тығыздауды қамтамасыз етеді.



Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Нөлдік |
| Ұштығы жоқ көп тармақты сымның қимасы, мм2 | 2,5 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Түсі | Қызыл |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Ұзындығы, мм | 49.30 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V0 |
| Полюстер саны | 1 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Басқалар |
| Корпус материалы | Полиамид 6.6 |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 800 |
| Номин ток In, А | 31.0 |
| Жұмыс температурасы, °C | -40...85 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 0,2...2,5 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 0,2...4 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 4.2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 4.2 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қызыл |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Қызыл |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Максималды ток | 31 А |
| Максималды кернеу | 500 В |
- Бағасы: 235 ₸

