Аспалы тарату қалқаны ЩРН-36 IP54 (500х300х135) RUCELF

27 915,30 ₸
- Бар
- Коды:ЩРН-36 IP54
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аппараттық модульдерді бекітуге арналған ықшам металл корпус, ЩРН-36 IP54 аспалы тарату қалқаны төмен вольтты электр жабдықтарын құрастыруға арналған.
Бұйымның IP54 қорғаныс дәрежесі бар, шаң мен ылғалдан қорықпайды, механикалық әсерлерге төзімді және әртүрлі мақсаттағы үй-жайларда пайдалану үшін ұсынылуы мүмкін.
Жабдық құрамына құлып, 2 кілт, мырышталған DIN-рельс, герметикалық жетектер және таңбалау кестесі кіреді, бұл құрастырудың қарапайымдылығы мен сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары
| Орнату түрі | Аспалы/Едендік |
| Енгізулер саны | 3 |
| Кабельді енгізу | Жоғарыдан/Төменнен |
| Модульдер саны | 36 |
| Қатарлар саны | 3 |
| Тауашаның монтаждық тереңдігі | 500х300х135 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Есік түрі | Қосарлы |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Түс нөмірі | RAL 7035 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RUCELF |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 135 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 36 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 27 915,30 ₸
- Қаптау тәсілі: Жабдық Екі кілтті мырышталған DIN-рельсті неміс жетектерінің құлпы Электр қауіпсіздігі белгілерінің таңбалау кестесі

