Таңғышты таспа ЛБ-2 болат AISI 201 (2м/қаптама) IEK

2 447 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ULB10-201-20-02
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЛБ-2 бандаж таспасы кронштейндер мен аспалы шкафтарды темірбетонды және ағаш тіреулерге бекітуге арналған.
Анкерлік тіреулерге бекіту кезінде тұтқамен бірге, аралық тіректерде – қысқышпен бірге пайдалану ұсынылады.
Болат маркасы - AISI 201.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Кіші еселігі (2 м).
- Коррозияға төзімділік.
- Икемділік және икемділік.
- Жоғары механикалық беріктік.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 20 |
| Ұзындығы, м | 2 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Қалыңдығы, мм | 0.70 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Перфорацияның диаметрі, мм | - |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -60...55 |
| Перфорацияның ұзындығы, мм | - |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Үлгі немесе орындау | Тегіс |
| Перфорация | Жоқ |
| Шекті жүктеме, Н | 7280 |
| Түсі | Табиғи түс |
| Перфорацияның ені, мм | - |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Электр желісіне арналған арматура түрі | Шентемір таспа |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды рұқсат етілген жүктеме | 7 кН |
| Ені | 20 мм |
| Қиманың максималды диаметрі | 120 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -60 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 55 град. |
| қаптама | Пакет |
| Қаптаманың салмағы | 0.2 кг |
- Бағасы: 2 447 ₸


