Бугель Б-20 болат AISI 304 (2 дана/қаптама) IEK

122,22 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UZA-51-100
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бугель Б-20 кронштейндер мен аспалы шкафтарды темірбетон және ағаш тіреулерге бекіту кезінде монтаждау таспасын бекітуге арналған.
Үлкен механикалық беріктік талап етілетін анкерлік тіректерде қолдануға ұсынылады.
Болат маркасы - AISI 304.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Кіші еселік (2 дана).
- Коррозияға төзімділік.
- Жоғары механикалық беріктік.
Техникалық сипаттамалар
| Кабельдер саны | - |
| Кабельдің қысқыш диаметрі, мм | - |
| Үлгі немесе орындау | Оқшаулау жоқ |
| Биіктігі, мм | 12 |
| Ұзындығы, мм | 28 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Максималды созылу жүктемесі , Н | - |
| Материал | Болат |
| Мин бұзушы жүктеме, кН | 10,5 |
| Номиналды кернеу, В | 1000 |
| ССП, кН бойымен әсер ететін жүктемені бұзу | 10.5 |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...55 |
| Түсі | Табиғи түс |
| Ені, мм | 42 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Электр желісіне арналған арматура түрі | ЭЖ арналған қыстырғыш |
| Биіктігі | 28 мм |
| Ені | 42 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -60 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 55 град. |
| қаптама | Пакет |
| Қаптаманың салмағы | 0.03 кг |
- Бағасы: 122,22 ₸


