ЯПЧ5410-3574-310А 32А 15кВт 400В электр қозғалтқышының басқару қорабы IP31 реверсі IEK

354 600 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHU-53103503310-A
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЯПЧ5410 типті басқару жәшіктері ұзақ, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін, қуаты қысқа тұйықталған роторы бар асинхронды электр қозғалтқыштарын жергілікті басқаруға арналған.
АЖЖ басқару жәшіктері АЖЖ жиілік түрлендіргішімен жабдықталады.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
ЯПЧ қорабы жинақталады: жиілік түрлендіргішімен, автоматты ажыратқыштармен, басқару аппаратурасымен (батырмалар, ауыстырып-қосқыштар).
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 35 мм-ге дейін рұқсат етіледі | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
Нөлдік зерттеуші қажет емес |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі/жоғарғы (тапсырыс берушінің тапсырысы бойынша), кабель тығыздағыштары кіреді | |
| Корпусты желдету | табиғи - торы бар сүзгі | 2 |
| Аспалы корпус | 1 | |
| Кіріспе аппарат | 1 | |
| Жиілікті түрлендіргіш | Жиілік түрлендіргіші CONTROL-A310 380В 3Ф 15-18 кВТ 32-37А IEK | 1 |
| Индикация және сигнализация | есіктегі қашықтан басқару пультінің басқару панелі | |
| Басқарма |
жергілікті, "СТАРТ" батырмасының реверсі "ТОҚТА" |
|
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | ИФ бар электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-100 |
- Бағасы: 354 600 ₸





