ЩАП-22 16А 6кА 230В авариялық ауыстырып-қосқыш қалқаны IP55 контакторлары

61 520 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHAP-22000000-04
Жіберу 05 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩАП типті АВР қалқаны негізгі қоректендіру көзі жоғалған кезде қуат электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Электрмен жабдықтау схемасы: екі кіріс - бір тұтынушы.
Контакторларда орындалды.
Қарсы қосуды блоктау.
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
Сипаттамаларда қарау.| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Модульдердің есептік саны | 9 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 330 мм |
| Ені | 306 мм |
| Тереңдігі | 110 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы, Бүйір қабырғалары арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) екі кіріс | 25 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | Зажим наборный ЗНИ-4мм2 (JXB50А) синий IEK |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | Жиынтық қысқыш ЗНИ-4PEN 4мм2 (JXB-жер) IEK |
| Аспалы корпус | Пластикалық корпус КПН-24 IP55 KREPTA 5 IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі, жоғарғы |
| Кабельдік тығыздамалар | талап етілмейді |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш M06N 1P C 16А 6кА ARMAT IEK, 2 дана |
| РАҚ блогы кірістерді коммутациялау | 2 дана модульдік контактор NCH8-20/20 20A 2НО АС230В CHINT |
| Желі параметрлерін бақылау | основной ввод, Кернеуді бақылау релесі бір фазалы CP-721-1 63А F&F |
| Атқарушы реле | РЭК78/4(MY4) 3А 220В АС IEK аралық релесі |
| Кірістерді ауыстырудың кешігуі | Реле времени NTE8-10B (задержка времени включения) 1-10с 1НО AC230В CHINT |
| Индикация және сигнализация | қызыл шам "НЕГІЗГІ ЖҰМЫС", сары шам "РЕЗЕРВТІК ЖҰМЫС" |
| Жүктемені қосу терминалдары | Жиынтық қысқыш ЗНИ-6мм2 (ЈХВ50А) сұр IEK |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Шығатын шиналар N/PE | жиынтықта |
- Бағасы: 61 520 ₸






