Сорғыны басқару қорабы ШУН5111-4274 160А 61кВт 400В IP31 автоматты кері емес контактор 1 фидер. IEK режимі

214 140 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU04-YAUN-51114274-01
Жіберу 05 сәуір 2026ЯУН50 типті басқару жәшіктері ұзақ, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін сорғыларды жергілікті, қашықтан және автоматты басқаруға арналған.
ЯУН50 типті басқару жәшіктері IP31 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен).
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
|
Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) |
кіріспе аппараттың терминалдарына 70 мм-ге дейін рұқсат етіледі |
3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Кабельді жеткізу | төменгі, Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм | |
| Аспалы корпус | 1 | |
| Кіріспе аппараттар | 1 | |
|
Басқару блогы - күштік бөлік - электр қозғалтқышты қорғау - жергілікті/автоматты жұмыс режимдері - жергілікті басқару - автоматты басқару |
Контактор NXC-160 160A 220В/АС3 2НО+2НЗ CHINT Жылу релесі NXR-200 100-200A CHINT D8-20X3 қосқышы 3 позицияға 2NO қара IEK LAY5-BW8465 "старт-стоп" басқару түймесі IEK жарығы бар қосарланған терминалдар арқылы |
1 1 1 1
|
|
Жұмыстың индикациясы |
"ЖҰМЫС" шамы қызыл |
1 |
| Электр қозғалтқышын қосуға арналған қысқыштар 400В айнымалы ток | жылу релесінің терминалдары | 3 |
|
Ток өткізгіш шиналар Ток өткізгіштер |
Мыс шинасы М1Т 3х15х4000мм 210А мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 214 140 ₸

