Сым науа 85х200 IEK

3 918 ₸/м
- Бар
- Коды:CLWG10-085-200-3
Сым науалары ғимараттар мен құрылыстардың ішіне қуат және ақпараттық кабельдерді тартуға арналған. Көбінесе жалған төбелердің астында қолданылады. Кабельді сым науалары арқылы төсеудің айрықша ерекшелігі керек-жарақтардың ең аз санын пайдалану арқылы орнатудың қарапайымдылығы, сондай-ақ төселген кабель жолының тамаша желдетілуі болып табылады, бұл оның қызып кету ықтималдығын азайтады.
Сым науа жүйесін орнату кезінде керек-жарақтардың ең аз саны пайдаланылады. Науалардың бір-біріне бұрандасыз жылдам қосылуы мүмкін. Пайдалану процесінде сымдарға оңай қол жеткізу. Науалар мен керек-жарақтардың стандартты өлшемдерінің ассортименті ең күрделі орнату тапсырмаларын шешуге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі: | 60 мм |
| Ені: | 200 мм |
| Ұзындығы: | 3000 мм |
| Сымның диаметрі: | 3.8 мм |
| Материалдың түрі немесе маркасы: | Мырышталған болат |
| Үлгі немесе орындау: | Ағытпасы жоқ |
| Профиль нысаны: | U-тәрізді пішін |
| Кіріктірілген бөлгіш: | Жоқ |
| Материал: | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны: | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Салмақ: | метрге 0,9 кг |
| Түсі: | Күміс |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Сым |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 3.8 мм |
- Бағасы: 3 918 ₸/м

