Өрт сөндіру сорғы станциясының басқару шкафы ШУНП5115-4274 150А 75кВт 400В IP31 екі сорғы (негізгі)

547 756 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHUNP-51154274-01
Жіберу 05 сәуір 2026Басқару шкафы ШУНП өрт сөндіру сорғы станциясы сумен жабдықтаудағы қысымның біркелкі және біркелкі болуын қамтамасыз ету, өрт сөндіру жүйесіндегі қысымды ұстап тұру, датчиктер мен анализаторлардың көрсеткіштері бойынша сорғыларды қосу және өшіру міндеттерін орындайды.
Барлық ШУНП шешімдері оларды құрастырудың, біріктірудің, пайдалануға берудің және одан әрі пайдалану мен техникалық қызмет көрсетудің ыңғайлылығын ескере отырып әзірленген.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
|
Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) |
кіріспе аппараттың терминалдарына 70 мм-ге дейін рұқсат етіледі |
6 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Кабельді жеткізу | төменгі, Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм | |
| Ғимарат |
Металл едендік корпус ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400мм) УХЛ3 IP31 IEK |
1 |
| Кіріспе аппараттар | 2 | |
|
Күштік бөлік - коммутациялық аппараттар - сорғыны қорғау |
|
2 2 |
|
Басқару блогы - атқарушы реле - қосуды кідірту - жергілікті/автоматты жұмыс режимдері - жергілікті басқару - жергілікті басқаруды қосу/өшіру - дыбыстық ескерту - дыбыстық ескертуді қосу/өшіру - дыбыстық хабарландыруды тексеру |
Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі NTE8-120B уақыт релесі (қосу уақытының кешігуі) 12-120s 1HO AC230V CHINT Жұдырықшалы ауыстырып қосқыш LW32-10/2 10А 2Р "1-0-2" LAY5-BW8465 "старт-стоп" басқару түймесі IEK жарығы бар қосарланған LAY5-BT42 "Саңырауқұлақ" басқару түймесі IEK бекіткіші бар апаттық Дыбыстық сигнализатор ND16-22FS Φ22 мм қызыл LED АС220В LAY5-BT42 "Саңырауқұлақ" басқару түймесі IEK бекіткіші бар апаттық |
7 1 3 2 1 1 1 1 |
| Автоматты басқару | сыртқы сигналдарды қосуға арналған терминалдар 1.5 мм | |
|
Жұмыстың индикациясы |
"НОРМА ЖЕЛІСІ" шамы ақ "НЕГІЗГІ СОРҒЫ ЖҰМЫСЫ" шамы қызыл "СОРҒЫ РЕЗЕРВІНІҢ ЖҰМЫСЫ" шамы сары |
1 1 1 |
|
Ток өткізгіш шиналар Ток өткізгіштер |
Мыс шинасы М1Т 3х15х4000мм 210А мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 547 756 ₸








