Кабель-арна магистральды ПВХ 40х25 мм ақ AGIS

351,54 ₸/м
- Бар
- Коды:60.01.40.25.200
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабельдік арналар кеңсе және тұрғын үй-жайларда, өндірістік және әкімшілік ғимараттарда, медициналық және балалар мекемелерінде жаңа құрылыста және қайта құру кезінде ашық типтегі ақпараттық, қуатты және төмен токты электр желілерін тартуға арналған.
Техникалық сипаттамалар
Бұйымның ұзындығы: 2 м
Ені: 40 мм
Биіктігі: 25 мм
Құлып түрі: Қос
Қорғау дәрежесі (IP): IP40
Жұмыс температурасы, °C: -40...45
Монтаждау температурасы, °C: -5...60
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | AGIS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 25 мм |
| Ені | 40 мм |
- Бағасы: 351,54 ₸/м

