АСН-500/1-Ц 0.5 кВТ Ресанта тасымалды кернеу тұрақтандырғышы

16 449,30 ₸
- Бар
- Коды:63/6/1
Релелік типтегі Resanta ASN кернеу реттегіші кіріс кернеуін теңестіруге және құрылғыларды жалпы қуаты 0,5 кВТ-қа дейінгі кернеудің төмендеуінен қорғауға арналған. 220В кернеумен +/-8% дәлдікпен жұмыс істейді. Құрылғы жиілік синусоидасының бұрмалануын болдырмайтын желілік кедергі сүзгілерімен, микропроцессорлық басқарумен және кернеу параметрлерін көрсететін сандық кернеу индикаторымен жабдықталған. Қолдау көрсетілетін кіріс кернеуінің шегінен асып кету қуат көзін автоматты түрде өшіреді. Берік корпус аппараттың ішкі тораптарын зақымданудан қорғайды. Бұл тұрақтандырғыш тұрақты қуатпен қамтамасыз ете алады - теледидар, ресивер, DVD ойнатқыш, кассалық аппарат, газ қазандығы.

Қолданылу принципі
Кернеуді реттеу трансформатордағы орамдарды реле арқылы ауыстыру арқылы жүзеге асырылады. Сондықтан тұрақтандырғыштың бұл түрі "релелік" деп аталады.
Бұл тұрақтандырғыштағы катушка шүмектермен 4 бөлікке бөлінген, әрбір шүмек өз релесіне қосылған (реле арасындағы айырмашылық 30В дейін). Реттеу бұрылыстардың бір бөлігін өткізіп жібере отырып, бұрылыстан бұрылысқа секіру арқылы жүзеге асады (сатылы реттеу жүзеге асырылады), осыған байланысты берілген тұрақтандырғыштағы шығыс кернеуінің қателігі 8% -ға дейін артады, яғни 17,6В. Себебі бұл тұрақтандырғыштағы реттеу релені ауыстыру арқылы жүзеге асады (реледе коммутатор принципі бар), осыған байланысты бұл тұрақтандырғыштағы реттеу уақыты минималды және 20-35 мс құрайды, яғни 1 секундтан аз.
Релелік типтегі тұрақтандырғыш өзінің жұмыс істеу принципіне байланысты желідегі кернеудің ең маңызды және жиі өзгеруіне де жедел әрекет етуге және жабдықтың істен шығуына жол бермеуге мүмкіндік береді. 190В кіріс кернеуіндегі номиналды қуат 5000 Вт құрайды. Фазалар саны = 1.
Тұрақтандырғышты қорғау
- Тұрақтандырғыштың жұмыс диапазонынан тыс кернеудің ауытқуынан қорғау (тұрақтандырғыштың жұмыс диапазоны 140-тан 260 В-қа дейін).
- Термиялық қорғаныс (термиялық қорғаныс) тұрақтандырғыштың жүктеме сыйымдылығы құрылғының қуатынан асып кетсе, оны өшіруге мүмкіндік береді.
Тұрақтандырғыштың артықшылықтары
- Кірістірілген кіріс және шығыс жиілік кедергілерінің сүзгілері;
- Кернеудің шекті мәнінен асқан кезде қуатты автоматты түрде өшіру;
- Қолданылатын кіріс кернеуінің кең диапазоны;
- Қысқа мерзімді шамадан тыс жүктемелер кезінде аспап өшпейді;
- Жұмыс ауқымы шегінде кернеуді теңестіру кезінде автоматты қосу;
- Микропроцессорлық басқару;
- Шағын габариттер;
- Қорғанысты іске қосудың жоғары жылдамдығы;
- LCD дисплей (сұйық кристалды);
- Дисплей индикаторлары тұрақтандырғыш жүктемелерін қорғаудың барлық параметрлерін, соның ішінде кіріс/шығыс кернеуін, қорғаныстардың кез келгенін қосуды, тұрақтандырғыш кернеуінің шамасын көрсетуді көрсетеді. Сондай-ақ, дисплейде кідіріс уақытының кері санағы көрсетіледі;
-Кернеуді реттеу уақыты ең аз және 15 мс-тан аз. Яғни 1 секундтан аз;
Техникалық сипаттамалар
| Кіріс кернеуінің диапазоны, В | 140-260 |
| Шығу кернеуінің номиналды шамасы, В | 220±8% |
| Жұмыс жиілігі, Гц | 50 |
| ПӘК, % | 97 |
| Салқындату | Табиғи/мәжбүрлі ауа |
| Реттеу уақыты | 15 мс кем |
| Синусоиданың бұрмалануы | Жоқ |
| Жоғары вольтты қорғаныс, Жылы | 245±5 |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Максималды қуат, Вт | 500 |
| Өлшемдері, мм | 110х134х122 |
| Қозғалтқыш түрі | Релелік |
| Серия | АСН |
| Кернеу түрі | Бір фазалы (220 В) |
| Орналастыру | Едендік |
| Тұрақтандыру жылдамдығы, С/с | 35 |
| Ауаның ылғалдылығы, % | 80 |
| Тұрақтандыру дәлдігі, % | 8 |
| Жұмыс температурасы, °C | 5 — 40 |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан, қызып кетуден, жоғары кернеуден, кедергілерден |
| Бренд | Ресанта |
| Бренд елі | Латвия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Латвия |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Фазалар саны | 1 |
| Минималды кіріс кернеуі | 140 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 260 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шығу кернеуі | 230 В |
| Номиналды қуат | 0.5 кВт |
| Тұрақтандырудың минималды уақыты | 15 мс |
| Тұрақтандырудың максималды уақыты | 35 мс |
| Микропроцессорлық басқару | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| ПӘК, кем емес | 97 % |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Кернеудің төмендеуінен қорғау | Иә |
| Кедергілерден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Өлшеу дәлдігі +/- | 8 % |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| индикация түрі | Жарықдиодты |
| Орнату түрі | Еден |
- Бағасы: 16 449,30 ₸


