Қуатты иілгіш кабель КГ 3х25+1х16 0.66кВ ТУ

8 647 ₸
- Бар
- Коды:KG-4-025-016-RK
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КГ 3х25+1х16 - бұл 3-тен 25 мм-ге дейінгі қуатты икемді кабель2 + 1-ден 16 мм-ге дейін2, мыс өткізгішпен, оқшаулаумен және резеңкеден жасалған қаптамамен.
КГ қолдану
- 0,66 кВ кабельдер жиілігі 400 Гц-ке дейінгі айнымалы кернеуі 0,66 кВ немесе 1 кВ тұрақты кернеуі бар жылжымалы механизмдерді электр желілеріне қосуға арналған
- 0,38 вольтты кабельдер портативті және жылжымалы электр қабылдағыштарды номиналды айнымалы кернеуі 0,38В, номиналды жиілігі 400 Гц немесе тұрақты кернеуі 0,66 В болатын электр желілеріне қосуға арналған
- Кабельдер көтергіш-көлік жабдығында қолдануға арналмаған
Техникалық сипаттамалары КГ 3х25+1х16
| Параметр | Мағынасы |
| Кабельдің сыртқы диаметрі | 32мм |
| Теориялық салмағы 1 километр | 1464 келі |
| Номиналды айнымалы кернеу | 0.66 шаршы |
| Номиналды жиілік | 50Гц |
| Индуктивті кедергі | 0,0662 Ом/км |
| Белсенді қарсылық | 0,74 Ом/км |
|
Ұзақ мерзімді-рұқсат етілген ток жүктемелері: - Қалыпты жұмыс режимінде кернеуі 0,66 кВ - Қалыпты жұмыс режимінде кернеуі 0,38 кВ |
130 Ампер 128 Ампер |
| Төсеу кезінде максималды қуат | 84,00 кВТ |
| Кабельді төсеу кезінде иілудің ең аз рұқсат етілген радиусы (кабельдің 8 диаметрі) | 254 мм |
| Кабельді пайдалану кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40 °С-тан 50 °С-қа дейін |
| Қоршаған ортаның температурасы 35 °C-қа дейін жоғары салыстырмалы ылғалдылық әсеріне төзімділік | 98% |
| Кабельді алдын ала қыздырусыз төсеудің ең төменгі температурасы | 0 °С |
| 1 мм-ге созылатын рұқсат етілген жүктемелер2 | 19,8 (2,0 кгс) Н |
| Өткізгіш кабель өзектерінің рұқсат етілген қыздыру температуралары | 75 °С |
КГ конструкциясы
- Төрт мыс 5-сыныпты көп сымды өткізгіш өткізгіштер
- Синтетикалық үлдір
- Резеңкеден жасалған оқшаулау
- Синтетикалық үлдір
- Резеңкеден жасалған қабық
КГ таратып жазу
К - кабель
Г - икемді
КГ-Т 3х25+1х16 - тропикалық орындалуы (зең саңырауқұлақтарының әсеріне төзімділігі)}
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Рыбинскэлектрокабель |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сым түрі | Күш |
| Кабель құрылымы | Иілгіш |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| желі саны | 4 |
| сіңірді көлденең кесу | 25 шаршы мм |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Оқшаулау материалы | Резеңке |
| Сыртқы қабықтың түрі | Жарыққа төзімді |
| Қабық материалы | Резеңке |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Сыртқы диаметрі | 32 мм |
| тоқ өткізгіштің материалы | Мыс |
| Механикалық сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Номиналды тоқ жүктемесі, артық емес | 130 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 660 В |
- Бағасы: 8 647 ₸

