Қақпақ науа негізі 80 мм IEK

1 310 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1K-080-3
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK металл науа қақпақтары кабельдік жолды механикалық зақымданудан, сыртқы климаттық әсерлерден және рұқсатсыз кіруден қорғау үшін қолданылады. Өнімдер ESCA 3 және 5 сериялы парақ науаларымен, LESTA баспалдақ науаларымен және NESTA сым науаларымен толығымен үйлесімді.
Техникалық сипаттамалар
Ені
80 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Түсі
Ашық сұр
Материалдың қалыңдығы
0.70 мм
Биіктігі
15 мм
Ұзындығы
3000 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Монтаждау ені
80 мм
Кабель-арна үшін жарамды
Жоқ
Сым науасы үшін қолайлы
Иә
Баспалдақ науасы үшін жарамды
Иә
Бекіту тәсілі немесе түрі
Бекіткіштерде
Материал
Болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
| Массасы | 0.76 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
- Бағасы: 1 310 ₸/м

