Корпус металл ЩРв-12 (265х310х120мм) IP31 TITAN 3 IEK

16 513,56 ₸
- Бар
- Коды:MKM14-V-12-30-T
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN 3 кіріктірілетін тарату ЩРв корпустары пәтерлерде, коттедждерде және әкімшілік ғимараттарда электр қалқандарын құрастыруға арналған.
Шкафтың оңтайлы тереңдігі жабдықты орнатудың қарапайымдылығы мен оны таяз тауашаларға орнату мүмкіндігі арасындағы тамаша теңгерімді қамтамасыз етеді.
Классикалық ықшам дизайн, 12-ден 72 модульге дейінгі диапазон төмен баға сегментіндегі кез келген техникалық мәселенің шешімін оңай таңдауға мүмкіндік береді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Ток өткізетін бөліктерден қорғауға арналған алмалы-салмалы операциялық панель.
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы.
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып.
- Конструкцияның қаттылығы.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 12 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Түсі | Сұр |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі, мм | 265.0 |
| Ені, мм | 310.0 |
| Тереңдігі, мм | 120.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 230х275х125 |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Ендірілген |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 265 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 12 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 16 513,56 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама Металл корпус - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 1 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Таңбалау кестесі (12 модуль) - 1 1/2 дана. Жабдықтар. Төлқұжат - 1 дана.


