TEKFOR Пластикалық корпус ЩРН-П-36 IP41 ақ есік IEK

33 689 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TF5-KP13-N-36-41-K01-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TEKFOR IP41 сериялы корпустар модульдік жабдықты орнатуға арналған. Тұрғын үй, кеңсе және техникалық үй-жайларда тарату тақталарын ұйымдастыру үшін қолданылады. Төзімді ABS-пластиктен жасалған, сапалы материалдар қалқанды оңай орнатуды және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді.
- Алынбалы монтаждау жақтауы қалқанды тірекке жинауға мүмкіндік береді.
- Корпус ішіндегі сымдарды ыңғайлы орналастыру үшін DIN рельстерінің арасындағы орталық қашықтық 150 мм.
- Шиналарға арналған суппорт қалқанды күтіп ұстау және пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, ток өткізетін бөліктерге тиюден қорғайды.
- Қалқанға кіруді шектеу қажет болған жағдайда есіктің металл құлыпты орнату мүмкіндігі бар (бөлек сатып алынады).
- Терминалдық блок пен автоматтардың түйіспе тобы арасындағы қашықтықтың артуы өткізгіштерді ұйымдастыруды және таңбалауды жеңілдетеді.
- ABS-пластиктен жасалған қатты негіз корпусты монтаждау кезінде қажетті манипуляцияларды қиындықсыз орындауға мүмкіндік береді.
-
Монтаждау түрі Беттік монтаждау Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені 36 Қатарлар саны 3 Түсі Ақ Қорғау дәрежесі - IP IP41 Биіктігі, мм 535.0 Ені, мм 290.0 Тереңдігі, мм 102.0 RAL түсінің нөмірі 9016 Корпус материалы Пластик Қақпақ түрі Жабық типті (жабылатын) Мөлдір қақпақпен Жоқ Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм - DIN-рейка Иә Монтаждық платамен Жоқ Кеңейтілуі мүмкін Жоқ Мөлдір есік немесе қақпақ Жоқ Құлыппен Иә Қақпақтың пішіні Жабық типті (жабылатын)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 345 мм |
| Салмақ | 1.11 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 2 |
| Модульдер саны | 24 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 33 689 ₸

