Сорғыны басқару панелі ШУН8503-5110015-3574 32А 15кВт IP65 U1 жұмсақ іске қосу ONI IEK

221 725 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHUN-85110153574-05
Жіберу 18 сәуір 2026Сорғыны басқару тақтасы мыналарға арналған: резервуардағы сұйықтықты толтыру немесе сору қондырғысының бөлігі ретінде сорғыларды басқару және қорғау.
Қалқан қолмен жұмыс режимін жүзеге асыруға мүмкіндік береді.

ONI ЖҰМСАҚ ІСКЕ ҚОСУ ЖҮЙЕЛЕРІНІҢ АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Сорғыны толық қорғау.
- Апаттық жағдайда сорғыны ажырату
- Кіріктірілген айналма жол.
- Modbus RTU жүйесін қолдау.
- Барлық үш фаза бойынша токты бақылау.
- Сенімді күштік модульдер.
- Оңай және жылдам орнату және іске қосу.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 35 мм-ге дейін рұқсат етіледі | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
1 1 |
|
| Корпусы металл | 1 | |
| Салқындату және желдету |
ВФИ сүзгісі бар желдеткіш 24 м3/сағ IP55 IEK |
1 1 1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
|
Кіріспе аппарат автор өшірулі апат кезінде |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 40А 10кА С IEK |
1 1 |
| Коммутациялық күштік аппараттар |
|
|
| Сорғыны басқару |
Жұмсақ іске қосу құрылғысы SFB 3Ф 380В 15кВт 30А Uупр 110-220В Modbus ONI |
1 |
|
Индикация және хабарландыру - жұмыс - апат туралы хабарлама |
шам қызыл шам сары Дыбыстық сигнализатор ND16-22FS Φ22 мм қызыл LED АС220В CHINT* |
1 1 1 |
| Жергілікті басқару |
5А 230В АС IEK индикациясы бар РЭК78/3(MY3) аралық реле LAY5-BW8465 "старт-стоп" басқару түймесі IEK жарығы бар қосарланған |
1 1 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 30 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ |
| Алдыңғы есік | Құлыппен |
- Бағасы: 221 725 ₸







