Мыс кабельді ұштығы Т 16-6-6 МЕМСТ 7386-80 ЗЭТАРУС

235,62 ₸
- Бар
- Коды:zeta10714
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мыс кабель ұшы Т 16 кернеуі 35 кВ дейінгі кабельдер үшін қимасы 16 мм2 мыс өткізгіштері бар сымдар мен кабельдерді тоқтатуға арналған. Ұштықтар қысымдау арқылы жіптерге бекітіледі.
Т 16 ұштықтары М2 маркалы мыс құбырдан жасалады. Ұшы кабельдің өзегіне кигізіліп, гидравликалық немесе қолмен престеу арқылы тығыздалады. Бұл әдіс кабельдің ұшы мен өзегін бір-біріне мықтап бекітіп, сенімді жанасуды қамтамасыз етеді.
| Техникалық сипаттамалар | |
| Жұмыс кернеуі | 35 шаршы метрге дейін |
| Номиналды қима, мм2 | 16 |
| Түйіспелі өзектің диаметрі, мм | 6 |
| Өлшемі d1 | 6 |
| Өлшем d2 | 9 |
| Өлшем J | 14 |
| Көлемі | 14 |
| Өлшем D | 6.4 |
| Өлшем L | 40 |
| Монтаждау әдісі | Нығыздау |
| Қамтудың болуы | Жоқ |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ 3 |
| Бойынша дайындалады | МЕМСТ 7386-80 |
| Материал | Мыс М2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Ені | 14 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 6.4 мм |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 235,62 ₸


