Прожектор СДО 06-100 жарықдиодты қара IP65 6500K IEK

7 709 ₸
- Бар
- Коды:LPDO601-100-65-K02
Қуаты 10, 20, 30, 50 Вт жарықдиодты прожекторлар ғимараттарды сәндік және қасбеттік жарықтандыруға, жарнамалық құрылымдарды, ескерткіштерді, бағаналарды, ағаштарды, ашық алаңдар мен нысандарды, спорт ғимараттарын, сондай-ақ өндірістік аймақтарды жарықтандыруға арналған.
Ішкі және сыртқы қолдануға жарамды. Түс температурасының екі нұсқасында жеткізіледі.
Қуаты 70, 100, 150 және 200 Вт прожекторлар ғимараттарды, құрылыстарды, қойма ғимараттарын, алаңдарды, саябақтарды, автотұрақтарды, жарнамалық стендтерді, мүсіндерді, ескерткіштерді, стадиондарды сыртқы және ландшафттық жарықтандыруға, сондай-ақ ғимараттардың қасбеттерін сәндік жарықтандыруға арналған. және жоғары қуатты жарықтандыруды қажет ететін нысандар.
Жарықдиодты прожекторлар галогендік прожекторларды энергияны үнемдейтін алмастырғыш болып табылады, қуатты аз тұтынумен олар жоғары жарық тиімділігіне ие.
ҚҚҚ прожекторларын дайындау материалдары мен конструкциясы олардың жоғары механикалық беріктігін және IP65 класы бойынша шаң мен ылғалдан толық қорғауды қамтамасыз етеді.
МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ 17516, МЕМСТ 14254 сәйкес келеді.
- Шығарылатын драйверсіз ықшам орындау.
- Соққыға төзімді корпус.
- Корпус материалы – тиімді жылуды таратуды қамтамасыз ететін алюминий қорытпасы.
- Қуат коэффициенті 0,9-дан кем емес.
- Қорғаудың жоғары дәрежесі.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Бетіне (жүкқұжат) |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Жарық ағыны, лм | 8000 |
| Шамның қуаты, Вт | 100 |
| Салмағы, кг | 0,87 |
| Түс температурасы, К | 6500 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Жұм кернеулерінің диапазоны, В | 200...240 |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Көпшілік назарына |
| Корпустың түсі | Қара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Жарықты бөлу | Симметриялық (-тер) |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Арнайы қолдану | Жоқ |
| Жүйенің максималды қуаты, Вт | 100 |
| Түстерді басқару - RGB | Жоқ |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі | Д |
| СӨЖ түрі | Д |
| Габариттік жарықтық, кд/м2 | 55126 |
| Жарықты тарату класы | Б |
| Іске қосу тогы, А | 0,342 |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы, мкс | 20 |
| Шинаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Жарық шоғының бұрышы, ° | 120 |
| Қуаты, Вт шамдар үшін жарамды | - |
| Траверсте монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Тұғырға/еденге монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Қысқышты монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Реттелушілік | Айналмалы |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Түс температурасы, К | 6500 |
| Жарық сәулесінің бұрышы | Кең жарық шоғы |
| Жарық көзі ауыстырылмайды | SMD жарық диодтары |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Мөлдір шыны (жарық өткізгіш.) |
| Реңктің немесе диффузордың түсі | Жоқ |
| Рефлектор - рефлектор | Ақ |
| Монтаждау кронштейнімен немесе кронштейнімен | Иә |
| Үлгі немесе орындау | Басқалар |
| Қорғау сыныбы | I |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі, сағ | 20000 |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Жарықтандырылатын объектіге дейінгі мин арақашықтық, м | 1 |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,9 |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Ұзындығы, мм | 213.0 |
| Ені, мм | 157.0 |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | 24.0 |
| Жиынтықта басқару блогы | Иә |
| Импульсті-тұтандырғыш құрылғы - ИЗУ | Талап етілмейді |
| Балласттаушы аппараттың сұлбасы - ПРА | Басқалар |
| Күңгірттендірілетін | Жоқ |
| Өткізгіш сымдарды төсеу үшін жарамды | Жоқ |
| Штепсельдік қосқыштар арқылы электрлік қосалқы | Жоқ |
| Қол жетімді жарық-техникалық керек-жарақтарды толықтырады | Жоқ |
| Перфорацияланған шағылыстырғыш | Жоқ |
| Сыртқы диаметрі, мм | - |
| Монтаждық ұзындық - тауашалар, мм | - |
| Монтаждық ені - тауашалар, мм | - |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Монтаждық диаметрі - қуыстар, мм | - |
| Доптан қорғаныс - соққыға төзімді орындау | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 50000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыру түрі | Прожектор |
| Жарықтандыруды қолдану | Субұрқақтарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ғимараттарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ландшафттарды жарықтандыру үшін, Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Бассейндерді сыртқы жарықтандыру үшін, Жарнамалық құрылымдарды жарықтандыру үшін |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 100 Вт |
| Жарық ағыны | 8000 лм |
| қуат алу түрі | Желі |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Салмақ | 2.15 г |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Түс температурасы | 6500K |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты матрицасы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Жарық шығару бұрышы | 120 град. |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Қозғалыс сенсоры | Жоқ |
| Плафон пішіні | Шаршы |
- Бағасы: 7 709 ₸







