Сыртқы жарықтандыруды басқару қорабы SHUNO9601-3374-3 20A 400/230V IP54 U2 фотореле/таймер өшірулі.3 IEK топтары

143 431 ₸
- Бар
- Коды:SHUNO-9601337403-U2
ЯУО жарықтандыруды басқару қораптары өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарының жарықтандыру желілері мен қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
Жарықтандыруды басқару жәшіктері үлкен функционалдылыққа ие және қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- жәшік есіктерінде орнатылған түймелермен жарықтандыру қондырғысын қолмен қосу және өшіру;
- энергетикалық қызметтердің диспетчерлік пункттерінен телемеханика құрылғылары арқылы жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату.
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппараттың терминалдарына 25 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
КВИ-4мм2 көк IEK бұрандалы терминал Жиынтық қысқыш ЗНИ-4PEN 4мм2 (JXB-жер) IEK |
1 1 |
| Аспалы корпус | Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) У2 IP54 IEK | 1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | |
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА47-60М 3Р 20А 6кА С IEK |
1 |
|
Коммутацияның күштік аппараттары және қорғау |
3 3 |
|
|
Коммутация және қорғаныс аппараттары шығатын желілер мен топтардың |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 10А 4.5кА В KARAT IEK
|
3
|
|
Автоматты режимдегі жұмыс режимдері - таймер - фотореле |
Таймер ТЭ15 сандық 16А 230В дин-рейку IEK Фотореле (жарыққа сезімтал автомат) шығарылатын фотодатчикпен |
1 1 |
|
Қолмен режимде басқару (жергілікті) |
LAY5-BW8465 "старт-стоп" басқару түймесі IEK жарығы бар қосарланған |
2 |
| Жұмыс режимдерін таңдау | D8-20X3 қосқышы 3 позицияға 2NO қара IEK | 2 |
| Индикация және сигнализация | "ЖҰМЫС" шамы | 2 |
| Шығатын N/PE шиналары (Al/Cu) | жиынтықта | |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Вандалға қарсы орындау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 143 431 ₸








