Шам ЛСП3907А ЭПРА 2х18Вт IP65 IEK

8 273 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LLSP3-3907A-2-18-K03
Жіберу 13 сәуір 2026Шамдар шаң мен ылғалдың көп мөлшері бар қоғамдық, өндірістік және коммуналдық үй-жайларды (кір жуатын бөлмелер, жылыжайлар, кәсіпорын шеберханалары, гараждар, жертөлелер және т.б.) жалпы жарықтандыруға, сыртқы жарықтандыруға арналған. ашық құрылыс және өндірістік алаңдарда жарықтандыру. Кеден одағының КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ Р МЭК 60598-2-1 техникалық регламенттерінің талаптарына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
Шамның түрі
Реңкі/диффузоры бар шам
Жүйенің максималды қуаты
18 Вт
Жарық ағыны
- лм
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Корпус материалы
ABS пластик
Қуат коэффициенті
≥ 0,9
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Полистирол
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Номиналды кернеу
230 Жылы
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
ЭПРА
Жиынтықта басқару блогы
Жоқ
Күңгірттеу функциясы жоқ
Жоқ
Қорғау сыныбы
I
Авариялық жарықтандыру үшін жарамды
Жоқ
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Қуат коэффициенті
≥ 0,9
Ені
120.0 мм
Биіктігі немесе тереңдігі
84.0 мм
Ұзындығы
658 мм
Сыртқы диаметрі
120 мм
Өткізгіш қимасы
0,75...1,5 мм2
Шамның қуаты
18 Вт
Номин жиілігі
50 Гц
Механикалық орындау тобы
М3
Тірек бетінің материалы
F- қалыпты тұтанатын материалдан
Климаттық орындалуы
ӨХЛ2
Арнайы қолдану
Басқалар
Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген.)
- мм
Түс температурасы
- К
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Иә
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Иә
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы
Иә
Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы
Жоқ
Шамның түрі
Люминесцентті шам D=26 мм (T8)
Шамдардың - жарық көздерінің саны
2
Шамның негіз - ұстағышы
G13
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| шашыратқыш түрі | Призма |
| Қуат | 18 Вт |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Кернеу | 230 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1500 лм |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Түс беру индексі, кем емес | 70 |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 600 мм |
- Бағасы: 8 273 ₸

