ДВО 6561-Р 36Вт 4000К 595х595х20 жарықдиодты шам IEK призмасы

6 719 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDVO2-6561-36-4000-U-K01
Жіберу 10 сәуір 2026Орнатудың қарапайымдылығы мен баға/сапаның тамаша үйлесімі арқасында кеңсені жарықтандыруға арналған ең танымал шам болып табылатын әмбебап панель. Драйвер корпусқа салынған
Техникалық сипаттамалар
Шамның түрі
Панельді шам
Жүйенің максималды қуаты
39,6 Вт
Жарық ағыны
3600 лм
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Корпус материалы
Болат
Жұм кернеулерінің диапазоны
180...240 Жылы
Корпустың түсі
Ақ
Қуат коэффициенті
0,9
Арнайы қолдану
Басқалар
Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген.)
- мм
Түс температурасы
4000 К
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Иә
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Иә
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Иә
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы
Жоқ
Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы
Иә
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
Шамдардың - жарық көздерінің саны
-
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Полистирол
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Номиналды кернеу
230 Жылы
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Жарықдиодты драйвер
Жиынтықта басқару блогы
Иә
Күңгірттеу функциясы жоқ
Иә
Жарықты бөлу
Симметриялық (-тер)
Жарық сәулесінің бұрышы
120
Энергия тиімділігі сыныбы
A
Қорғау сыныбы
I
Авариялық жарықтандыру үшін жарамды
Жоқ
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Жарықтандыру датчигімен
Жоқ
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Түстерді көрсету индексі - Ra
70-79 (2А сыныбы)
Қуат коэффициенті
0,9
Ені
595.0 мм
Биіктігі немесе тереңдігі
20.0 мм
Ұзындығы
595 мм
Сыртқы диаметрі
- мм
Өткізгіш қимасы
0,75...1,5 мм2
Шамның қуаты
36 Вт
Беттің түрі
Күңгірт (-тер)
Реңктің немесе диффузордың түсі
Жоқ
Жарықтың түстілік санаты
Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К
Номин жиілігі
50 Гц
Жұмыс температурасының диапазоны
0...35 °C
Жарық қарқындылығы қисығының түрі
Д
Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті
≤ 5 пайыз
Шашыратқыш түрі
Призматикалық
Төбенің түрі
Армстронг аспалы төбесі
Габариттік жарықтық
<5000 кд/м2
Жарықты тарату класы
Б
Іске қосу тогы
0,7 А
Іске қосу токтарының ұзақтығы
26 мкс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыруды қолдану | Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Жұмыс орнын жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Сызықтық |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 176 д. (дана) |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 40 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.8 |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Салмақ | 1.29 г |
| Түсі | Ақ |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 3600 лм |
| Минималды түсті температура | 4500 К |
| Максималды түсті температура | 4500 К |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 88 мм |
| Биіктігі | 76 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 30000 сағат (сағ) |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
- Бағасы: 6 719 ₸

