Апаттық шам ДПА 5031-3 3с әмбебап 24м IP20 IEK

23 599 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDPA0-5031-3-20-K01
Жіберу 13 сәуір 2026Сипаттамасы
ДПА 5031 авариялық сериялы шамдар эвакуациялық шығу жолдарын белгілеу үшін, сондай-ақ ылғалдылығы мен шаңы жоғары үй-жайларда әртүрлі ақпараттық мақсаттарда қолданылады. Жеткізу көлеміне мөлдір пластиктен жасалған 1 пиктограмма кіреді. Шамдардың авариялық жұмысы кіріктірілген (ауыстырылмайтын) құрылғылардан жүзеге асырылады. батареялар. Шамның әмбебап қосылымы бар (тұрақты және тұрақты емес әрекет - схемаға байланысты). Тану қашықтығы 24 м, зарядтау кезінде тұтынылатын қуат - 5 Вт, ең аз жарықтығы 15 кд\м2. Авариялық жарықтандыру бойынша МЕМСТ Р МЭК 60598-2-22 талаптарына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Шамның қуаты
5.0 Вт
Жарық ағыны
- лм
Номин жұмыс уақыты
3.0 сағ
Батарея түрі
NimH (никель-металл-гидридті) аккумуляторы
Аккумуляторлық батареяның сыйымдылығы
1.8 А с
Тану қашықтығы
28 м
Ұзындығы
356 мм
Ені
164 мм
Биіктігі немесе тереңдігі
75 мм
Тұтыну қуаты
5.0 Вт
Меңзердің немесе панельдің түрі
Тек бір жақты
Монтаждау түрі
Қабырғаға бекіту
Корпус материалы
Пластик
Шамның түрі
Біржақты
Корпустың түсі
Ақ
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Мөлдір пластик (жарық өткізгіш.)
Авариялық режимдегі жарық ағыны
80 лм
Бақылау жабдығы
ТЕСТ түймесі
Электрмен жабдықтау түрі
Автономды (жеке аккумулятор)
Номиналды кернеу
230 Жылы
Қорғау сыныбы
II
Жиынтықта шамдардан
Иә
Жиілігі
50 Гц
Сілтемелік ақпаратты орналастыру тәсілі
Жапсырма/заттаңба
Жарықдиодтар саны
60
Жарық ағыны
- лм
Климаттық орындалуы
ҰХЛ3.1
Аккумуляторлық батареяның номиналды кернеуі
4.8 Жылы
Батареяның максималды қызмет ету мерзімі
24 сағ
Пайдалану температурасы
-10...35 °C
Түс температурасы
6500 К
Шамның түрі
Жарық диоды. жарық көзі (LED)
Шамның негіз - ұстағышы
Жоқ
Балласттаушы аппараттың сұлбасы - ПРА
Басқалар
Доптан қорғаныс - соққыға төзімді орындау
Жоқ
Сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама
Жоқ
СӨЖ түрі
Д
Габариттік жарықтық
438 кд/м2
Жарықты тарату класы
Б
Іске қосу тогы
0,02 А
Іске қосу токтарының ұзақтығы
27 мкс
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Электрондық балласт
Шамдардың - жарық көздерінің саны
20
Жүйенің максималды қуаты
5.0 Вт
Номиналды жұмыс уақыты
3.0 сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыру түрі | Көрсеткіш |
| Жарықтандыруды қолдану | Қауіпсіздік жарығы, Эвакуациялық жарықтандыру, Резервтік жарықтандыру |
| қуат алу түрі | аккумулятор, Желі |
| аккумулятор түрі | Ni-Cd |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 6 д. (дана) |
| Корпус материалы | Алюминий |
| шашыратқыш түрі | Мөлдір |
| шашыратқыштың түсі | Ақ |
| Жұмыс режимі | Ұзақ |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 3 Вт |
| Апаттық режимде жұмыс істеу уақыты | 1.5 сағат (сағ) |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | LED module |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Артқы жарық жақтарының саны | 2 |
| Жарық ағыны | 40 лм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| аккумуляторды зарядтау уақыты | 24 сағат (сағ) |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 363 мм |
| Биіктігі | 152 мм |
| Ені | 23 мм |
| Салмақ | 0.67 г |
| Қосымша жиынтық | |
| Пиктограмма | Жоқ |
| Қуат көзі | Жоқ |
- Бағасы: 23 599 ₸

