HP 65Вт 230В 6500К жарықдиодты шам E40 IEK

6 694 ₸
- Бар
- Коды:LLE-HP-65-230-65-E40
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LED HP 65Вт 230В 6500К E40 IEK шамы өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық мақсаттағы объектілерді сыртқы және ішкі жарықтандыру құрылғыларында пайдалануға арналған. Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560, Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356 қаулыларының талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Жертөле түрі | бұранда |
| Жертөле | E40 |
| Қуат | 65 Вт |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 450 Вт |
| Минималды жұмыс кернеуі | 175 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Суық ақ |
| Минималды түсті температура | 5300 К |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 5850 лм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 196 мм |
| Диаметрі | 112 мм |
- Бағасы: 6 694 ₸

