TITAN 5 корпусы металл ШМП-140.60.30 УХЛ1 IP66 IEK

270 607 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-140-060-030-66
Жіберу 03 мамыр 2026TITAN 5 SHMP корпустары - орнатылған жабдықты механикалық және климаттық қорғаудың ең жоғары деңгейін қамтамасыз ететін жауапты автоматтандыру қалқандарын құрастыруға арналған жаңа шешім. Заманауи роботтандырылған өндіріс және бірегей конструкция TITAN сериялы корпустардың премиум сапасына, сенімділігіне және беріктігіне кепілдік береді.
Техникалық сипаттамалар
Биіктігі
1400 мм
Ені
600 мм
Тереңдігі
300 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP66
Климаттық орындалуы
ӨХЛ1
Номиналды ток
630 А
RAL түсінің нөмірі
7035
Корпус материалы
Болат
Монтаждық платамен
Иә
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Кеңейтілуі мүмкін
Жоқ
Қақпақ түрі
Жабық типті (жабылатын)
Беттің қорғаныш жабыны
Ұнтақты бояу
Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды
Иә
Салмақ
52,60 келі
Есікте құлыптың болуы
Иә
Кабельді енгізу
Төменнен
Бетінің фактурасы
Күңгірт шағрен
Орнату түрі
Аспалы
Металдың қалыңдығы
1 мм
Пайдалану температурасы
-60...40 °C
Түсі
Сұр
Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше
Иә
Модульдер саны
-
Люк- есіктің түрі
Дара/дара
Мөлдір есік немесе қақпақ
Жоқ
Құлыппен
Иә
Номин ток - Ин
630 А
Шкаф қабырғасының қалыңдығы
1.4 мм
Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы
1,4 мм
Қақпақтың пішіні
Жабық типті (жабылатын)
Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме
15/150 Н
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Өндіруші | IEK |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1000 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
- Бағасы: 270 607 ₸

