Жарықдиодты шам ДПО 5020 8Вт 4000К IP65 сопақ ақ IEK

3 364 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDPO0-5020-08-4000-K01
Жіберу 13 сәуір 2026ДПО сериялы жарықдиодты шамдар шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары тұрмыстық, қоғамдық және өндірістік жарықтандырулардың ішкі жарықтандыруына арналған. Шамның конструкциясы мен қолданылатын материалдар жоғары механикалық беріктікті және IP65 стандартына сәйкес шаң мен ылғалдың енуінен қорғауды қамтамасыз етеді. МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ Р МЭК 60598-2-4-99 сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
Шамның түрі
Реңкі/диффузоры бар шам
Жүйенің максималды қуаты
8 Вт
Жарық ағыны
640 лм
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Корпус материалы
Полипропилен
Жұм кернеулерінің диапазоны
198...253 Жылы
Корпустың түсі
Ақ
Шекті температура
-40...45 °C
Қуат коэффициенті
0,5
Шамдардың - жарық көздерінің саны
-
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Полипропилен
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Номиналды кернеу
230 Жылы
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Жарықдиодты драйвер
Жиынтықта басқару блогы
Жоқ
Күңгірттеу функциясы жоқ
Иә
Жарықты бөлу
Орташа. жарық шоғы/сәуле
Жарық ағынының шығысы
Тікелей
Қорғау сыныбы
II
Авариялық жарықтандыру үшін жарамды
Жоқ
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Түстерді көрсету индексі - Ra
70-79 (2А сыныбы)
Қуат коэффициенті
0,5
Ені
126.0 мм
Биіктігі немесе тереңдігі
76.0 мм
Ұзындығы
187 мм
Сыртқы диаметрі
126 мм
Өткізгіш қимасы
0,5...0,75 мм2
Шамның қуаты
8 Вт
Реңктің немесе диффузордың түсі
Ақ
Жарықтың түстілік санаты
Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К
Номин жиілігі
50 Гц
Жарық қарқындылығы қисығының түрі
Д
Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті
5 пайыз
Жарық көзі
Жарық диодтары SMD 2835
Арнайы қолдану
Басқалар
Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген.)
- мм
Түс температурасы
4000 К
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Иә
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы
Жоқ
Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы
Жоқ
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның қуаты | 12 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Түсі | Ақ |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қозғалыс сенсоры | Жоқ |
| Қуат | 12 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
| Түс температурасы | 4000К |
| Жарық ағыны | 960 лм |
| Шам түрі | Жүкқұжат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Нысан | Дөңгелек |
- Бағасы: 3 364 ₸

