USB қос зарядтағыш, антрацит

23 049,18 ₸
- Бар
- Коды:EPH2700371
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Серия | Asfora |
|---|---|
| Өнім түрі | USB-розетка |
| Бұйымның жиынтықталуы | Механизм |
| Құрылғыны монтаждау | Суға батқан |
| түс реңкі | Антрацит |
| Қолданылу саласы | Зарядтау құрылғысы |
|---|---|
| Бекіту режимі | Аяқпен Бұрандалармен |
| Шығу тогы | 2.4 A |
| Қосқыштар (розеткалар) саны | 2 |
| Қосылу түрі | 2 USB 2.0 порты 5 V Тұрақты ток, максималды жүктеме тогы: 2.4 A |
| [Ue] номиналды жұмыс кернеуі | 100...240 В Айнымалы ток +/- 10% в 50/60 Гц |
| Максималды тұтынылатын қуат, Вт | 0,075 W |
| Номиналды шығыс қуаты | 12 W |
| Кіріс қуаты | 12 W |
| Беті | Өңделмеген |
| Материал | ABS (акрилонитрил-бутадиен-стирол): орталық төсем ДК (поликарбонат) GF10 FR: корпус ДК (поликарбонат) GF10 FR: ішкі қақпақ |
| Қаптама түрі | Флоупак |
| Қысқыш қосылымының сыйымдылығы | 2 x 0.75...2 x 2.5 mm2 үшін қатты кабель(дер) 2 x 0.75...2 x 2.5 mm2 икемді кабель(дер) үшін 2 x 0.75...2 x 2.5 mm2 үшін көп тармақты кабель(дер) |
| Қызмет ету мерзімі сағатпен | 30000 h 12 W |
| Қорғау түрі | Қысқа тұйықталудан қорғау |
| Терминалдар саны | 2 бұрандалы қысқыштар |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 8 mm |
| өнімнің үйлесімділігі | Mobile/tablet Mac iOS Mobile/tablet Android Mobile/tablet Windows |
| Соққыға төзімділік дәрежесі IK | IK04 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Биіктігі | 45 mm |
| Ені | 22,5 mm |
| Тереңдігі | 42 mm |
| Ендіру тереңдігі | 30,8 mm |
| Стандарттар | EN 62684 EN 60950-1 ETSI EN 301 489-4 |
|---|---|
| Директивалар | 2006/95/EC - төмен кернеулі директива 2004/108/EC - электромагниттік үйлесімділік |
| Қоршаған ортаның температурасы | 0…40 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -5…50 °C |
| Сертификаттар | EAC |
| Оқшаулау сыныбы | ІІ сынып |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
- Бағасы: 23 049,18 ₸

