Тарату панелі ВРУ-1Д-400-226-09 2х250А 50кА 400В SMART IP31

436 667 ₸
- Бар
- Коды:VRUS-140022609-D-1
ВРУ-1Д-400-226 (енгізу-тарату құрылғысы) электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, сондай-ақ электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Бұл құрылғы кернеуі 400В және жиілігі 50Гц үш фазалы айнымалы ток желілерінде қолданылады. Ол әкімшілік, тұрғын үй, қоғамдық және өндірістік ғимараттарда қолданылады.
АСУ екі тәуелсіз шина секцияларымен жабдықталған.
Қолдану ВРУ-1Д-400-226
- Электр энергиясын бөлу: Ғимаратта немесе нысанда әртүрлі тұтынушылар арасында электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
- Желілерді қорғау: Құрылғы жабдықтың зақымдалуын және өрт қаупін болдырмай, желілерді шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғайды.
- Электр энергиясын есепке алу: Электр энергиясын тұтынуды бақылауға мүмкіндік беретін есептеу құрылғыларын қамтуы мүмкін.
- Әртүрлі нысандарда пайдалану: Тұрғын үйлерде, кеңсе ғимараттарында, өндірістік нысандарда және басқа құрылымдарда қолданылады.
ВРУ-1Д-400-226 артықшылықтары
- Жоғары сенімділік: Жоғары сапалы материалдар мен керек-жарақтар пайдаланылады, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
- Конфигурацияның икемділігі: Автоматты ажыратқыштар және есепке алу құрылғылары сияқты қосымша модульдерді қосуға мүмкіндік береді.
- Пайдаланудың қарапайымдылығы: Барлық элементтер техникалық қызмет көрсету және жөндеу үшін оңай қол жетімді.
- Стандарттарға сәйкестік: Бұйым қолданыстағы қауіпсіздік нормалары мен талаптарына толығымен сәйкес келеді.
- Сыртқы әсерлерден қорғау: Корпустың қорғаныс деңгейі IP31 су тамшыларынан қорғайды, бұл құрылғыны үй ішінде пайдалануға қауіпсіз етеді.
- Орнатудың қарапайымдылығы: Дизайн орнату және қосу процесін жеңілдетеді.
- Тиімділік: Кіріктірілген қорғаныс жүйесі және энергия тұтынуды есепке алу мүмкіндігі есебінен пайдалану шығындарын төмендетуге ықпал етеді.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе алюминийдің ұсынылатын қимасы. кабельдер 5х185мм2 артық емес;
АЖҚ SMART 1800х800х450мм IP31 металл едендік корпуста жасалған;
Кіріспе бөлім:
- 400В қуатты шиналар секцияларына қосу: Алюминий шинасы АД 31Т 3х30;
- N өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: Алюминий шинасы АД 31Т 4х40;
- РЕ өткізгішті схемаға сәйкес қосу: Алюминий шинасы АД 31Т 4х40;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р до 160А 25кА (немесе ұқсас) - 9шт;
- №1 тарату секциясы - Алюминий шинасы АД 31Т 3х30;
- №2 тарату секциясы - Алюминий шинасы АД 31Т 3х30;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельдерді енгізу төменгі;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА88-35 |
- Бағасы: 436 667 ₸


