Корпус металл ЩРв-54 (540х440х120мм) IP31 TITAN 3 IEK

45 087,84 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKM14-V-54-30-T
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN 3 кіріктірілетін тарату ЩРв корпустары пәтерлерде, коттедждерде, гараждарда және әкімшілік ғимараттарында электр қалқандарын құрастыруға арналған.
Қалқандар Ресейде шығарылады, ал олардың қауіпсіздігі зертханадағы сынақтармен расталады.
Классикалық ықшам дизайн, 9-дан 72 модульге дейінгі диапазон төмен баға сегментіндегі кез келген техникалық мәселенің шешімін оңай таңдауға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Ток өткізетін бөліктерден қорғауға арналған алмалы-салмалы операциялық панель.
- Монтаждауды жеңілдету үшін кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы.
- Құпиялылығы бар орнатылған құлып.
- Конструкцияның қаттылығы.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 54 |
| Қатарлар саны | 3 |
| Түсі | Сұр |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Биіктігі, мм | 540.0 |
| Ені, мм | 440.0 |
| Тереңдігі, мм | 120.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 505х405х125 |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 540 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 7.4 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 54 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 45 087,84 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Таңбалау кестесі (12 модуль) - 4 1/2 дана. Жабдықтар. Төлқұжат - 1 дана.

