LIGHTING PRO Жарықдиодты шам ДВО 1001 30Вт 6500К IP40 595х595мм опал IEK

37 448 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LTP-DVO1-1001-30-65-K01
Жіберу 03 мамыр 2026Жарықдиодты аула шамдары әкімшілік және коммерциялық үй-жайларды (сауда орталықтары, кеңселер, қонақүйлер) жарықтандыруға арналған. LEDEL компаниясы әзірлеген және шығарған жоғары сапалы Refond жарықдиодты шамдары мен драйвері жарықтың жоғары тиімділігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Ұлғайтылған қуат коэффициенті кез келген бөлмедегі жарықтандыру сапасын арттырады.
Техникалық сипаттамалар
Шамның түрі
Панельді шам
Жүйенің максималды қуаты
33 Вт
Жарық ағыны
3600 лм
Қорғау дәрежесі - IP
IP40
Корпус материалы
Болат
Жұм кернеулерінің диапазоны
170...265 Жылы
Корпустың түсі
Ақ
Қуат коэффициенті
0,95
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Иә
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Иә
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Иә
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы
Жоқ
Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы
Иә
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
Шамдардың - жарық көздерінің саны
-
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Полистирол
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Номиналды кернеу
230 Жылы
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Жарықдиодты драйвер
Жиынтықта басқару блогы
Жоқ
Күңгірттеу функциясы жоқ
Иә
Жарық ағынын таратушы
Диффузиялық линза немесе панель
Жарықты бөлу
Симметриялық (-тер)
Жарық сәулесінің бұрышы
120
Энергия тиімділігі сыныбы
A++
Қорғау сыныбы
I
Авариялық жарықтандыру үшін жарамды
Жоқ
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Жарықтандыру датчигімен
Жоқ
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Түстерді көрсету индексі - Ra
80-89 (1В сыныбы)
Қуат коэффициенті
0,95
Ені
595.0 мм
Биіктігі немесе тереңдігі
45.0 мм
Ұзындығы
598 мм
Сыртқы диаметрі
- мм
Шамның қуаты
30 Вт
Жарықтың түстілік санаты
Күндізгі суық >5300 К
Ток түрі
Айнымалы
Номин жиілігі
50 Гц
Жұмыс температурасының диапазоны
-20...40 °C
Жарық қарқындылығы қисығының түрі
Д
Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті
< 2 пайыз
Шашыратқыш түрі
Опал (-лар)
Төбенің түрі
Армстронг аспалы төбесі
Габариттік жарықтық
< 5000 кд/м2
Жарықты тарату класы
Б
Арнайы қолдану
Басқалар
Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген.)
- мм
Түс температурасы
6500 К
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Пішін | Шаршы |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 50 Вт |
| Қызмет мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Орнату әдісі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| шашыратқыш түрі | Опал |
| Жарықтандыруды қолдану | Кеңсе бөлмелері үшін, Сауда алаңдары үшін, Оқу орындары үшін |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 25 мм |
| Ені | 595 мм |
| Ұзындығы | 595 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 4300 лм |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Түс беру индексі, кем емес | 80 |
- Бағасы: 37 448 ₸

