Кабель-арна 100х60 "ЭЛЕКОР" ақ (8м) IEK

3 616 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK10-100-060-1-K01
Жіберу 03 мамыр 2026"Элекор" сериялы магистральдық кабельдік каналдар кеңсе және тұрғын үй-жайларда, өндірістік және әкімшілік ғимараттарда, медициналық және балалар мекемелерінде жаңа құрылыста және қайта құру кезінде ашық типтегі ақпараттық, қуатты және төмен токты электр коммуникацияларын тартуға арналған. . "Элекор" сериялы кабель-арналар ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-004-83135016-2017.
Техникалық сипаттамалар
Түсі
Таза ақ
Ені
100 мм
Биіктігі
60 мм
Ұзындығы
2000 мм
Материал
Пластик
Материалдың түрі немесе маркасы
ПВХ (ПВХ)
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
Беттің қорғаныш жабыны
Басқалар
RAL түсінің нөмірі
9010
Аралық-бөлгіштер бекеттерінің саны
0
Бекіту тәсілі немесе түрі
Негізінде перфорация
Қақпақ түрі
Алмалы-салмалы
Монтаждау температурасы
-15...60 °C
Пайдалы қима
5404 мм2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Түсі | Ақ |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 100 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 6000 мм.ш.м |
- Бағасы: 3 616 ₸/м

