Фазаларды автоматты ауыстырып қосқыш PF-431 16А 400/230В F&F

20 000 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:EA04.005.001
Мақсаты
Фазаларды ауыстырып қосқыш автоматты ҚҚ-431 бред бір фазалы тұтынушыларды 3 фазалы кірістен резервтік қоректендіруге, жұмысқа жарамды фазаны таңдауға және одан жүктемені қоректендіруге арналған.
Ерекшеліктері
Басымдық L1 фазасы болып табылады, яғни. егер ондағы кернеу рұқсат етілген шектерде болса, онда қуат одан алынады. Шектеудің төменгі шегі бойынша ажыратудың кідірісін реттеудің болуы.![]()
Қолданылу саласы
Аса жауапты бір фазалы тұтынушыларды үздіксіз қуатпен қамтамасыз ету және оларды желідегі кернеудің жол берілмейтін ауытқуларынан қорғау.
Жұмыс принципі
Фазалық қосқыш 3 фазалы желіден қуат алады және құрылғының шығысында фазалардың бірі болады, оның параметрлері қалыпты, ондағы кернеу рұқсат етілген шектен асқаннан кейін құрылғының шығысына қосылады. , басқа жақсы фаза (бар болса).
L1 басым фазасымен ауысу шегі төменгі 180-ге ауысу шегі жоғарғы 253-ке 16-ға дейін
Техникалық сипаттамалар
Қоректендіру кернеуі, 3х230+N
Макс. рұқсат етілген фазалық кернеу, 400-де
Максималды жүктеме тогы, А (AC-1) 16
Контактор катушкасының максималды тогы, 3А AC-15
Индикация 4 жарықдиодты шамдар
Ауыстыру шегі, Вольт
-төменгі 180
-жоғарғы 253
Ажыратуды кідірту, сек
-төменгі табалдырық бойынша, реттелетін 1...15
-жоғарғы шек бойынша 0,3
Ауыстыру уақыты, 0,3-тен
Қалпына келтіру уақыты, 10-нан
Гистерезис, 5-те
Тұтынылатын қуат, артық емес, Вт 1,5
Жұмыс температурасының диапазоны,°С -25...+50
ІР20 қорғау дәрежесі
Коммутациялық тозуға төзімділік, цикл >100000
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі 2
Асқын кернеу санаты III
Өлшемдері (ШхВхГ), мм 52х90х65
Жалғау (бұрандалы қысқыштар) 2,5 мм2
Корпус түрі 3S
Салмағы, г 152
DIN-рейкада монтаждау 35 мм
Бұрандалы қосылыстың тартылу сәті, Нм 0,5
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Евроавтоматика ФиФ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жабылатын контактілер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.3 сек |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Жарықдиодты түс | Қызыл |
| Массасы | 152 г |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 16 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 180 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 253 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 52 мм |
- Бағасы: 20 000 ₸

