Көше жарығын басқару қалқаны ЩНО9602-3-3274-54 16А 6кА 400В IP54 фотореле есебі IEK

76 535 ₸
- Бар
- Коды:SHNO-96023274-Wh-3
ЩНО9602-3-3274 көше жарығын басқару панелі кез келген жарық көздерімен жарықтандыру желілерін автоматты түрде басқаруға арналған.
ЩНО9602-3-3274 бір жұмыс режимінде жұмыс істейді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- жергілікті қолмен басқару қарастырылмаған;
Жиынтықтың сипаттамасы
Көшедегі фотореле ФР 601 2200ВА IP44 ЩНО корпусына шығарылды.
Кіріспе Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 16А 6кА С IEK
Тікелей қосылатын 400В есептеу құрылғысына арналған орын, өлшемі ШхГхВ 180х80х300мм
Шығатын үш жол Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 1Р 10А 6кА С IEK
Күштік бөлік Контактор КМИ-22510 25А 110В/АС3 1NO IEK екі дана (бір резерв)
Индикация: "ЖҰМЫС" қалқанының есігіндегі қызыл ескерту шамы
Барлық ток өткізгіштер мыстан жасалған МЕМСТ.
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Шығатын N/PE арналған шиналар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | 9602 фотореле |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 76 535 ₸






