ЖТҚ ескерілген тарату шкафы1-43-00-15 150А 50кА 400В IP31 отх.10 топ. ППНИ шинасы Al

313 520 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-35117200-01
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1 тарату панельдері кернеуі 400/230 В, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
ВРУ8503 2Р-117-20 шығатын топтарда балқымалы ендірмелермен жабдықталған.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Есепке алу аспаптары жиынтықтау құнына кірмейді.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппаратқа 120 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al) | АД 31Т 3х30 шинасына | 2 |
| Корпус (габариттері) |
Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.8.4-0 36 (1600х800х400мм) УХЛ3 IP31 ИК |
1 |
| Бүйірлік панельдер | алынбайтын, жиынтықта | 2 |
| Ірге | жиынтықта | |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
|
Енгізуді қорғау аппараттары |
Сақтандырғыш ұстағыш ДП-35 габариті 1 250А IEK Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 160А IEK |
3 3 |
| Кететін топтарды қорғауға арналған аппараттар |
Балқытылатын ендірме ұстағыш RT36-00-160 габариті 00 160А Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 00 100А IEK |
30 30 |
|
Электр энергиясын есептеу панелі |
ТТИ-А 150/5А 5ВА класты 0,5 ток трансформаторы Есепке алу аспабына арналған орын |
3 1 |
| Ток өткізгіш шина |
Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 |
|
| Шиналар N/PE (Al) транзиті | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 150 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 313 520 ₸



