Кіріспе шкаф ВРУ1-15-30 630А 50кА 400В IP31 сақтандырғыштар

371 385 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-11530
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ӨТІРІК 1-15-30 — бұл электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, сондай-ақ электр желілерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған кіріспе және тарату құрылғысы.
Ол кернеуі 400 В және жиілігі 50 Гц дейінгі үш фазалы айнымалы ток желілерінде қолданылады.
Шиналардың бір секциясы.
Жұмыстың негізгі қағидаты
- Электр энергиясын қабылдау: Құрылғы сыртқы электр желісіне қосылып, электр энергиясын қабылдайды.
- Энергияны бөлу: ВРУ1-15-30 электр энергиясын тұтынушылар топтары немесе электрмен жабдықтау желілері бойынша бөледі.
- Электр тізбектерін қорғау: Қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау автоматты ажыратқыштар, сақтандырғыштар және басқа қорғаныс элементтері арқылы жүзеге асырылады.
- Электр энергиясын есепке алу: Құрылғы тұтынуды бақылау үшін электр есептегіштерімен жабдықталған.
Қолдану
- Тұрғын ғимараттар: Электр энергиясын қабат қалқандарына немесе жеке пәтерлерге тарату үшін.
- Әкімшілік ғимараттар: Кеңсе ғимараттарын тұрақты электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді.
- Өнеркәсіптік нысандар: Шағын және орта қуатты электр желілерін қорғау және басқару үшін қолданылады.
- Қоғамдық нысандар: Мектептер, ауруханалар, сауда орталықтары және электр қуаты бөлінген басқа да нысандар.
Артықшылықтары
- Монтаждаудың ыңғайлылығы: Конструкция қарапайым орнатуды және электр желісіне қосуды көздейді.
- Сенімділік: Жоғары сапалы материалдар мен компоненттерді қолдану тұрақты және ұзақ мерзімді өнімділікті қамтамасыз етеді.
- Конфигурацияның икемділігі: Модульдік конструкцияға байланысты белгілі бір объектінің талаптарына бейімделу мүмкіндігі (ажыратқыштарды, сақтандырғыштарды, есептегіштерді қосу).
- Қорғау деңгейі: IP31 корпусының стандартты қорғаныс деңгейі шаң мен ылғалдың енуіне жол бермейді, бұл құрылғыны үй ішінде пайдалануға қауіпсіз етеді.
- Стандарттарға сәйкестік: Құрылғы электр қауіпсіздігі ережелерінің талаптарына сәйкес келеді.
- Үнемділік: Тұтынуды есепке алу және жабдықты зақымданудан қорғау есебінен пайдалану шығындарын қысқартуға мүмкіндік береді.
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Есепке алу аспаптары жиынтықтау құнына кірмейді.
Жиынтықтың сипаттамасы
Еденге орнатылатын металл корпуста жасалған ҚБ SMART 1800х600х450мм IP31 IEK немесе ШМП 1800х600х400 IP31 IEK;
- 10 см ірге ЩМП корпусында құрастыру кезінде жиынтықта жеткізіледі;
- Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 2х5х240мм2 артық емес;
- Корпуста құрастыру кезінде SMART Өтірік панельдік қатарға қосылады.
Кіріспе бөлім:
- 400В айнымалы токтың қуатын 1А 1В 1С және 2А 2В 2С терминалдарына қосыңыз: Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-39В31250 630А IEK - 1 дана;
- Енгізуді қорғау: Сақтандырғыштың балқымалы ендірмесі габариті 3 630А - 3 дана;
- Сақтандырғыш ұстағышының габариті 3 630А - 3 дана;
- Ажыратқышқа дейінгі екі кірісте кернеудің болуын бақылау;
- Ток жүргізуші Алюминий шинасы АД 31Т 5х50;
- Нөлдік шина және транзиттік жерге тұйықтау Алюминий шинасы АД 31Т 5х50;
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- Wh1 400В 5-7.5А есепке алу аспабына арналған орын - 1 дана;
- Ток трансформаторы ТТИ-А 600/5А 5ВА класс 0.5 IEK - 3шт;
- Мыс есептеу тізбектерінің өткізгіштері МЕМСТ ПВ3-1.5мм2;
Ток трансформаторларының Т1 Т2 Т3 терминалдарына жүктемені қосу;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 630 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Автоматты ажыратқыш | Жоқ |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Трансформатор түрі | Өлшеу |
- Бағасы: 371 385 ₸



