Тарату пункті РП-1 ПР8503-1025-Ш 630А 35кА 400/230В IP31 отх.16 топ 2 желі шинасы Al

496 785 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-85031025-1
Жіберу 06 сәуір 2026Тарату пункттері ПР85 электр энергиясын таратуға және электр қондырғыларын шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары, кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы токтың электр тізбектерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Ш индексі бар ПР85 еденге орнатылатын металл тарату шкафтарында орындалады.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) |
кіріспе аппаратының 240 мм-ге дейінгі терминалдары |
3 |
|
Кіріспе қысқыштар N/PE (Al) |
АД 31Т 5х50 шинасына |
2 |
| Корпус (габариттері) |
Металл едендік корпус ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400мм) УХЛ3 IP31 IEK |
1 |
| Қорғаныс панелі | ток өткізгіш шиналар секциясы үшін | 1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельді тығыздағыштар қажет емес | |
| Коммутация және қорғаныстың кіріспе аппараты |
1 |
|
|
Коммутация және қорғаныс аппараттары кететін топтар мен желілер |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 1Р 10кА С IEK |
2 14 2 |
|
Ток өткізгіш шина Ток өткізгіштер |
Алюминий шинасы АД 31Т 5х50х4000мм 665А мыс МЕМСТ |
|
| Шина N/PE (Al/Cu) қалдық |
ШНИ-6х9-8-У2-С IEK екі бұрыштық оқшаулағыштағы N "нөл" шинасы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 630 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 50 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 16 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 496 785 ₸




